16:18 | 15.10.14 | Նորություններ | 4777
Beeline-ը հայտարարել է «Կրկնաքարտ» ծառայության գործարկման մասին: Այժմ բաժանորդները կարող են ինքնուրույն վերականգնել կորցրած, վառված կամ վնասված SIM-քարտը պահեստային դատարկ SIM-քարտի օգնությամբ:
Կրկնաքարտ կարելի է ձեռք բերել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում: Այն կարելի է ինքնուրույն ակտիվացնել` զանգահարելով Հաճախորդների սպասարկման ծառայություն կամ դիմելով «Օնլայն Խորհրդատու»-ին` www.beeline.am կայքում: Հայտն ստանալուն պես Beeline-ի աշխատակիցը նույնականացնում է բաժանորդին եւ ակտիվացնում պահեստային դատարկ SIM-քարտը, որի վրա տեղափոխվում են բաժանորդի հեռախոսահամարը եւ համարի հաշվեկշիռը: Այսպիսով, նախկինում դատարկ SIM-քարտը դառնում է ակտիվ քարտ:
«Ծառայությունների առավելագույն հարմարավետությունն ու հասանելիությունը Beeline-ի կարեւորագույն առաջնահերթություններից են: Հետեւելով այս կարգախոսին` մենք թողարկել ենք «Կրկնաքարտ» ծառայությանը՝ բաժանորդներին ապահովագրելով տեխնիկական ռիսկերից: Վստահ եմ, որ մեր բաժանորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն այս իսկապես օգտակար ծառայությունը` հնարավորություն ստանալով միշտ մնալ կապի մեջ եւ օգտվել մեր պարզ ու հարմար ծառայություններից», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Կրկնաքարտ» ծառայության միանվագ վճարը կազմում է 1000 դրամ, ներառյալ ԱԱՀ: Ծառայության վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է ստանալ Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում` զանգահարեվոլ 0611 հեռախոսահամարով, ինչպես նաեւ այցելելով www.beeline.am կայքը:

16:18 | 15.10.14 | Новости | 4782
Beeline объявляет о запуске услуги «Дубликарта». Теперь абоненты могут самостостоятельно восстановить утерянную, сгоревшую или поврежденную SIM-карту с помощью запасной пустой SIM-карты – дубликарты.
Дубликарту можно приобрести в офисах продаж и обслуживания Beeline. Ее можно активировать, позвонив с ее помощью в службу обслуживания клиентов, или, обратившись к онлайн-консультанту на сайте www.beeline.am. Получив заявку, сотрудник Beeline идентифицирует абонента и активирует запасную SIM-карту, на которую переводятся номер и баланс карты абонента. Таким образом, пустая SIM-карта становится активной картой.
«Максимальное удобство и доступность услуг является важнейшим приоритетом работы Beeline. Следуя этому девизу, мы запустили услугу «Дубликарта», чтобы застраховать наших абонентов от неудобств, связанных с техническими рисками. Уверен, что наши абоненты по достоинству оценят эту, действительно полезную услугу, которая позволит им всегда оставаться на связи и пользоваться нашими простыми и удобными услугами», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Единовременная плата за услугу «Дубликарта» - 1000 драм. Дополнительную информацию об услуге можно получить в офисах продаж и обслуживания Beeline, по телефону 0611, а также на официальном сайте www.beeline.am