16:18 | 15.10.14 | Նորություններ | 4777
Beeline-ը հայտարարել է «Կրկնաքարտ» ծառայության գործարկման մասին: Այժմ բաժանորդները կարող են ինքնուրույն վերականգնել կորցրած, վառված կամ վնասված SIM-քարտը պահեստային դատարկ SIM-քարտի օգնությամբ:
Կրկնաքարտ կարելի է ձեռք բերել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում: Այն կարելի է ինքնուրույն ակտիվացնել` զանգահարելով Հաճախորդների սպասարկման ծառայություն կամ դիմելով «Օնլայն Խորհրդատու»-ին` www.beeline.am կայքում: Հայտն ստանալուն պես Beeline-ի աշխատակիցը նույնականացնում է բաժանորդին եւ ակտիվացնում պահեստային դատարկ SIM-քարտը, որի վրա տեղափոխվում են բաժանորդի հեռախոսահամարը եւ համարի հաշվեկշիռը: Այսպիսով, նախկինում դատարկ SIM-քարտը դառնում է ակտիվ քարտ:
«Ծառայությունների առավելագույն հարմարավետությունն ու հասանելիությունը Beeline-ի կարեւորագույն առաջնահերթություններից են: Հետեւելով այս կարգախոսին` մենք թողարկել ենք «Կրկնաքարտ» ծառայությանը՝ բաժանորդներին ապահովագրելով տեխնիկական ռիսկերից: Վստահ եմ, որ մեր բաժանորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն այս իսկապես օգտակար ծառայությունը` հնարավորություն ստանալով միշտ մնալ կապի մեջ եւ օգտվել մեր պարզ ու հարմար ծառայություններից», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Կրկնաքարտ» ծառայության միանվագ վճարը կազմում է 1000 դրամ, ներառյալ ԱԱՀ: Ծառայության վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է ստանալ Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում` զանգահարեվոլ 0611 հեռախոսահամարով, ինչպես նաեւ այցելելով www.beeline.am կայքը:

Beeline announced the launch of “Duplicard” service. From now on subscribers will be able to restore the lost, burnt or damaged SIM-cards on their own using the spare empty SIM-card –duplicard.
Subscribers can purchase the duplicard at Beeline sales and service offices. It can be activated by making a call to Beeline customer service from the card or by applying to the online consultant on www.beeline.am website. After getting the request, the Beeline employee will identify and activate the reserved SIM-card on which the number and the subscriber’s balance will be transferred. Thus, the empty SIM-card becomes an active one.
“Maximum convenience and availability are the most important priority of Beeline’s work. With this slogan we launched “Duplicard” service to insure our subscribers against technical risk-related inconveniences. I am sure our subscribers will highly appreciate this truly useful service which will let them always be connected and use our convenient and simple services”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
The one-time fee for “Duplicard” service is AMD 1000. Subscribers can get additional information at Beeline sales and service offices, calling 0611 and on the company’s official website – www.beeline.am.