13:12 | 01.12.14 | Նորություններ | 4689
Beeline-ը այսօր հայտարարել է «Միջազգային ռոումինգ» ծառայության ակտիվացման պայմանների փոփոխման մասին:
Այսուհետ հետվճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող եւ «Իմ Ընկերությունը» ծառայության իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդները կարող են ՀՀ տարածքում անվճար ակտիվացնել «Միջազգային ռոումինգ» ծառայությունը` հավաքելով *500# USSD հրահանգը, ուղարկելով 500 տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին կամ զանգահարելով 0674500 համարին:
«Ընդառաջ գնալով մեր բաժանորդների առաջարկներին՝ մենք փոխեցինք ռոումինգի ակտիվացման պայմանները, եւ այժմ այս ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել առանց վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ այցելելու։ Մեր հիմնական նպատակն է Beeline-ի բոլոր ծառայությունները դարձնել հնարավորինս պարզ եւ հարմար. սա այն կարգախոսն է, որով մենք առաջնորդվում ենք եւ շարունակելու ենք աշխատել այնքան ժամանակ, մինչեւ մեզ կհաջողվի գոհացնել մեր բոլոր բաժանորդներին», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

13:12 | 01.12.14 | Новости | 4635
Отныне физические лица, являющиеся абонентами постоплатной системы, и юридические лица, являющиеся абонентами услуги «Моя компания», могут бесплатно активизировать услугу «Международный роуминг» на территории Армении, набрав *500# USSD, отправив СМС-сообщение к текстом 500 на номер 0674 или позвонив на номер 0674500.
«Пойдя навстречу предложениям наших абонентов, мы изменили условия подключения роуминга. Теперь это можно сделать без посещения офисов продаж и обслуживания. Наша основная цель – сделать все услуги Beeline по возможности простыми и удобными: этим принципом мы руководствуемся и будем так работать до тех пор, пока не будут довольны все наши абоненты», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.