13:12 | 01.12.14 | Նորություններ | 4689
Beeline-ը այսօր հայտարարել է «Միջազգային ռոումինգ» ծառայության ակտիվացման պայմանների փոփոխման մասին:
Այսուհետ հետվճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող եւ «Իմ Ընկերությունը» ծառայության իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդները կարող են ՀՀ տարածքում անվճար ակտիվացնել «Միջազգային ռոումինգ» ծառայությունը` հավաքելով *500# USSD հրահանգը, ուղարկելով 500 տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին կամ զանգահարելով 0674500 համարին:
«Ընդառաջ գնալով մեր բաժանորդների առաջարկներին՝ մենք փոխեցինք ռոումինգի ակտիվացման պայմանները, եւ այժմ այս ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել առանց վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ այցելելու։ Մեր հիմնական նպատակն է Beeline-ի բոլոր ծառայությունները դարձնել հնարավորինս պարզ եւ հարմար. սա այն կարգախոսն է, որով մենք առաջնորդվում ենք եւ շարունակելու ենք աշխատել այնքան ժամանակ, մինչեւ մեզ կհաջողվի գոհացնել մեր բոլոր բաժանորդներին», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

13:12 | 01.12.14 | News | 4681
From now on individual postpaid subscribers and corporate clients of “My Company” service will be able to activate “International Roaming” service in the territory of Armenia free of charge sending *500# USSD command, texting 500 to 0674 or calling 0674500.
“Meeting the proposals of our subscribers we changed roaming activation terms and from now on subscribers can activate the service without any need to visit the company’s sales and service centers. We mainly aim to make all service as simple and convenient as possible – it’s the slogan we guide ourselves by and we will keep on working until we meet the requirements of all our subscribers”,  noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.