16:34 | 15.12.14 | Նորություններ | 5031
Beeline–ի բաժանորդներն այսուհետ կարող են օգտվել «ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ի «Ապառիկը տեղում» ծառայությունից։ Ծառայության շրջանակում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում բաժանորդներն առանց բանկ այցելելու տարաժամկետ վճարման պայմանով կարող են ձեռք բերել բջջային հեռախոսներ, նոութբուքեր, մոդեմներ եւ պլանշետային համակարգիչներ:
«Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում մենք ոչ միայն փորձում ենք մշտապես ներկայացնել սարքավորումների լայն տեսականի, այլ ձգտում ենք դրանք առավելագույնս հասանելի դարձնել մեր հաճախորդների համար: Համոզված եմ, որ  «Ապառիկը տեղում» ծառայության շնորհիվ դրանց ձեռքբերումն ավելի պարզ եւ հարմար կդառնա ոչ միայն Beeline բաժանորդների, այլ նաեւ բոլոր ցանկացողների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ապառիկը տեղում» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում ձեռք բերել սարքավորումներ 50 000 – 2 000 000 դրամի սահմաններում, 3-24 ամիս ժամկետով, 24% տարեկան տոկոսադրույքով: Սարքավորման ձեռքբերման պայմանագիրը ձեւակերպվում է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:
Նշենք, որ բացի «ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ից Beeline-ի բաժանորդները կարող են տարաժամկետ վճարման պայմանով ձեռք բերել սարքավորումներ  նաեւ Յունիբանկի եւ ՎՏԲ-Հայաստան բանկի միջոցով։

16:34 | 15.12.14 | Новости | 4757
Абоненты Beeline теперь могут пользоваться услугой АКБА-Кредит Агриколь Банка «Кредит на месте». В рамках услуги в офисах продаж и обслуживания Beeline абоненты могут по кредиту приобрести мобильные телефоны, ноутбуки, модемы и планшеты без посещения отделений банка.
«Мы не только пытаемся обеспечить широкий выбор средств связи в офисах продаж и обслуживания Beeline, но и стремимся делать их приобретение максимально доступным и удобным для наших клиентов. Уверен, что благодаря услуге «Кредит на месте» этот процесс станет максимально простым не только для абонентов Beeline, но также для всех желающих», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услуга «Кредит на месте» позволяет приобрести аппаратуру связи, ноутбуки и планшеты на сумму от 50.000 до 2.000.000 драмов, со сроком погашения от 3 до 24 месяцев и годовой процентной ставкой в 24%. Оформление договора приобретения техники осуществляется в офисе продаж и обслуживания Beeline.
Отметим, что кроме АКБА-Кредит Агриколь Банка, абоненты Beeline могут приобрести технику по кредиту также через «Юнибанк» и «Банк ВТБ (Армения)».