15:15 | 11.02.15 | Նորություններ | 4158
Orange-ը կանխավճարային բաժանորդներին առաջարկում է ձեռք բերել երկու հաջորդական համարներով հատուկ փաթեթ՝ վճարելով 1000 դրամ (յուրաքանչյուր քարտի համար՝ 500 դրամ):
Առաջարկը գործում է մինչեւ մինչեւ ապրիլի 7-ը:
Այդ համարների համար արդեն ակտիվացված է «Սիրելի համար» ծառայությունը, ինչը երկու քարտատերերին թույլ է տալիս միմյանց հետ մշտապես խոսել անվճար:
«Սիրո եւ գեղեցկության գալիք տոների առթիվ ներկայացնում ենք յուրահատուկ մի առաջարկ, որը թույլ կտա մեր բաժանորդներին մշտապես շփման մեջ լինել իրենց սիրելիների հետ՝ առանց ծախսերի մասին մտահոգվելու: Բացի այդ, առաջարկից օգտվողներին կտրամադրվի մեր նոր 041 համարային շարքերից երկու հաջորդական եւ հեշտ հիշվող համար»,- ասել է «Օրանժ Արմենիայի» գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Առաջարկը գործում է Orange-ի բոլոր վաճառքի կետերում: «Սիրելի համար» ծառայության մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ այստեղ:

15:15 | 11.02.15 | News | 4127
Till the 7th of April, customers choosing to acquire an Orange prepaid service, will benefit from this promotion, acquiring a special pack of 2 consecutive numbers, for them and their loved one, paying only 1000 AMD for both (500 AMD each).
Favorite number service will be automatically activated for these cards, thus allowing the owners to speak with each other unlimitedly free of charge forever.
“On the occasion of upcoming love and beauty holidays, we introduce this nice offer, making it easier for close ones to be always in touch, without worrying about the cost. At the same time they will get 2 numbers from our new 041 range – consecutive and very easy to remember,” said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
The offer is available in all Orange shops. More details on Orange Favorite number service can be found here.