14:18 | 18.02.15 | Նորություններ | 4592
Beeline-ը հայտարարում է «Ռոումինգում`0» ծառայության գործարկման ժամկետի երկարացման մասին մինչեւ 2015թ. հունիսի 15-ը ներառյալ:
Ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում բաժանորդին ռոումինգում գտնվելիս 2-րդ րոպեից 10-րդ րոպեն խոսել անվճար։ Մուտքային զանգի առաջին րոպեի արժեքը 200 դրամ է։ Յուրաքանչյուր րոպեի արժեքը, 11–երորդ րոպեից սկսած, նույնպես կազմում է 200 դրամ։ Ծառայությունը գործում է աշխարհի ցանկացած երկրում եւ հասանելի է Beeline բջջային կապի բոլոր բաժանորդներին։
««Ռոումինգում`0» ծառայությունը ռոումինգ ծառայությունների շուկայում առկա լավագույն առաջարկներից մեկն է, որն արդեն հասցրել է մեծ պահանջարկ ձեռք բերել Beeline բաժանորդների շրջանում: Հաշվի առնելով մեծ պահանջարկը եւ բաժանորդների դրական բազմաթիվ արձագանքները մենք երկարացնում ենք ծառայության գործարկման ժամկետը՝ ձգտելով բաժանորդների կյանքը դարձնել ավելի լավ եւ առաջարկում մատչելի գնով պարզ, հարմար եւ որակյալ ծառայություններ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` հավաքելով *200# հրահանգը, իսկ ապաակտիվացնել՝ *201#: Ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոումինգը` հավաքելով #351*0000# հրահանգը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար կամ *500# հրահանգը` հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար:
Ռոումինգ ծառայությունը գործում է աշխարհի 173 երկրների 404 օպերատորի ցանցերում: Ծառայությունից հնարավոր չէ օգտվել այլ ռոումինգ ծառայությունների հետ միաժամանակ:

14:18 | 18.02.15 | Новости | 3517
Beeline объявляет о продлении срока действия услуги «0 в роуминге» до 15 июня 2015 года включительно.
Услуга позволяет получать бесплатные звонки в роуминге со 2-ой по 10-ую минуту. При этом стоимость первой минуты входящего вызова составит 200 драмов. Стоимость каждой минуты, начиная с 11-ой, также – 200  драмов. Услуга «0 в роуминге» действует в любой стране мира и доступна всем абонентам мобильной связи Beeline.
«Услуга «0 в роуминге» - одно из лучших ценовых предложений на рынке роуминг услуг, которое уже успело приобрести большую популярность у абонентов Beeline. Благодаря большому спросу и многочисленным положительным отзывам клиентов, мы продлеваем срока действия услуги, стремясь сделать жизнь абонентов лучше, предлагая простые удобные и качественные услуги по лучшей цене»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услугу можно бесплатно активировать с помощью запроса *200#, а деактивировать - *201#. Перед активацией услуги абоненту необходимо включить услугу роуминга. Для абонентов предоплатной системы расчетов это запрос #351*0000#, а для абонентов постоплатной системы расчетов - *500#.
Услуга роуминга Beeline действует в сетях 404 оператора 173 стран мира. Отметим, что сервисом «0 в роуминге» невозможно пользоваться одновременно с другими роуминг услугами.