17:19 | 23.02.15 | Նորություններ | 5136
Beeline-ը NURCARD-ի հետ համատեղ գործարկում է «Գեղեցիկ համար MasterCard NurCard Gold քարտապաններին» ծառայությունը:
Այն հնարավորություն է ընձեռում MasterCard NurCard Gold քարտապաններին անվճար ստանալ Beeline-ի «Ոսկե» հեռախոսահամար՝ բաժանորդագրվելով «All in 3500-Nur», «All in 5500-Nur» կամ «All in 7500-Nur» սակագնային փաթեթներից (ՍՓ) մեկին 12 ամիս ժամկետով:
«Beeline-ի սակագնային քաղաքականությունն ուղված է ապահովել առավել պարզ եւ հարմար ծառայություններ լավագույն գնով: Այս ուղղությամբ էլ մենք աշխատում ենք նաեւ մեր գործընկերների հետ: NURCARD-ի հետ համատեղ առաջարկը՝ լավ  հնարավորություն է ստանալու Beeline-ի «գեղեցիկ» հեռախոսահամար՝ բաժանորդագրվելով մեր բջջային կապի մրցակցային փաթեթից որեւիցե մեկին»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Բաժանորդագրման առաջին 12 ամիսների ընթացքում սակագնային փաթեթի փոփոխման կամ պայմանագրի խզման դեպքում բաժանորդը պարտավոր է վճարել «գեղեցիկ» հեռախոսահամարի արժեքը: Իսկ բաժանորդագրման առաջին 12 ամիսների ընթացքում բաժանորդի կողմից «All in 3500-Nur», «All in 5500-Nur» կամ «All in 7500-Nur» ՍՓ-ներից մեկին անցում կատարելու դեպքում 12 ամիսների հաշվարկը վերսկսվում է ՍՓ-ի փոփոխման օրվանից, իսկ «գեղեցիկ» համարի գումար չի գանձվում:
Միանալ «All in 3500-Nur», «All in 5500-Nur» կամ «All in 7500-Nur» սակագնային փաթեթներին եւ ստանալ «Ոսկե» հեռախոսահամար կարելի է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում եւ NURCARD-ի սպասարկման կենտրոններում: Ծառայությանը միանալու համար բաժանորդը պետք է հանդիսանա MasterCard NurCard Gold-ի քարտապան:

17:19 | 23.02.15 | Новости | 5104
Beeline совместно с NURCARD объявляют о запуске новой услуги «Красивый номер для картодержателей Mastercard NurCard Gold».
Услуга позволяет картодержателям Mastercard NurCard Gold бесплатно получить «красивый» телефонный номер Beeline категории «Золото», подключившись к одному из тарифных планов (ТП) мобильной связи «All in 3500-Nur», «All in 5500-Nur» или «All in 7500-Nur» сроком на 12 месяцев.
«Тарифная политика Beeline нацелена на предоставление максимально простых и удобных услуг по лучшей цене. В этом направлении мы работаем также и с нашими партнерами. Совместное с NURCARD предложение – отличная возможность получить «красивый» номер Beeline, подключившись к одному из высококонкурентных пакетных тарифных планов мобильной связи», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
При изменении тарифного плана или расторжении договора в течение первых 12 месяцев после подключения к ТП, абонент выплачивает стоимость «красивого» номера. При смене тарифного плана на один из ТП «All in 3500-Nur», «All in 5500-Nur» или «All in 7500-Nur» в течение первых 12 месяцев после подключения, сумма за «красивый» номер не взимается, а  отсчет 12 месяцев начинается заново со дня смены ТП.
Подключиться к ТП «All in 3500-Nur», «All in 5500-Nur» или «All in 7500-Nur» и получить «красивый» телефонный номер Beeline категории «Золото» в рамках услуги «Красивый номер для картодержателей Mastercard NurCard Gold» можно в офисах продаж и обслуживания Beeline и в центрах обслуживания NURCARD. Для подключения клиент должен быть держателем карты MasterCard NurCard Gold.