15:00 | 02.03.15 | Նորություններ | 5035
Beeline-ը Գեղարքունիքի մարզի Սեւան քաղաքում բացել է վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ՝ Նաիրյան 151/ 3 հասցեում:
Գրասենյակն աշխատում է առանց ընդմիջման, երկուշաբթիից-շաբաթ՝ ժամը 9:00-ից մինչեւ 18:00-ը։
«2015թ. Beeline-ը շարունակելու է հատուկ ուշադրություն դարձնել հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրին, որի առաջնահերթություններից է մեր գրասենյակների աշխարհագրական հասանելիության բարձրացումը: Մենք հետագայում եւս կձգտենք որքան հնարավոր է մոտ լինել մեր հաճախորդներին եւ ապահովել սպասարկման առավելագույն հարմարավետություն ու հասանելիություն»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ներկայում Հայաստանում գործում է Beeline-ի 77 գրասենյակ, այդ թվում՝ 51-ը` մարզերում, 26-ը` Երեւանում։

15:00 | 02.03.15 | Новости | 5045
Новый офис, находящийся по адресу: ул.Наирян 151/3, работает без перерыва на обед, с понедельника по субботу, с 9:00 до 18:00.
«Сеть офисов продаж и обслуживания Beeline - одна из самых развитых и крупных в Армении. В 2015 году Beeline продолжит уделять пристальное внимание проекту улучшения качества клиентского обслуживания, одним из приоритетов которого является повышение географической доступности наших офисов. Мы и дальше будем стремиться быть как можно ближе к нашим клиентам и обеспечить им максимально удобное и доступное обслуживание», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В общей сложности в Армении работает 77 собственных офисов Beeline, 51 из них – в регионах, а 26 – в Ереване.