15:45 | 16.03.15 | Նորություններ | 5307
Հատուկ առաջարկի շրջանակում հնարավոր է ձեռք բերել Alcatel 1010D մոդելի հեռախոս եւ ստանալ 2 ամիս անսահմանափակ զանգեր կատարելու հնարավորություն Beeline ցանցի ներսում աննախադեպ գնով` 9900 դրամով:
«Ամանորյա տոներին ընդառաջ Beeline-ը հանդես եկավ միաժամանակ երկու հատուկ առաջարկով, որոնք հնարավորություն էին ընձեռում մատչելի պայմաններով ձեռք բերել հեռախոսներ եւ սմարթֆոններ: Այս նախաձեռնությունները լայն տարածում գտան մեր բաժանորդների շրջանում, եւ, ընդհանուր առմամբ մենք վաճառեցինք մոտ 9000  հեռախոս եւ սմարթֆոն։ Ուումնասիրելով ներկայիս շուկան կարող ենք ասել, որ մատչելի գնով հեռախոսների պահանջարկը դեռեւս չի նվազել: Ձգտելով առավելագույնս բավարարել մեր հաճախորդների պահանջները` մենք երկարացնում ենք ակցիայի ժամկետը` հաճախորդներին հնարավորություն ընձեռելով ձեռք բերել հեռախոս եւ անվճար օգտվել մեր պարզ ու հարմար ծառայություններից»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հատուկ առաջարկի շրջանակում մեկ հեռախոսահամարով կարելի է ձեռք բերել միայն 1 հատ  հեռախոս եւ միայն 1 անգամ միանալ  «Զրուցենք»  ծառայությանը 60 օր ժամկետով: Նոր բաժանորդները, բացի 9900 դրամից, պետք է վճարեն նաեւ այն սակագնային փաթեթի արժեքը, որին միանում են:
«Հեռախոս սուպեր գնով» առաջարկի շրջանակում 60 օր ժամկետով միանում է «Զրուցենք» ծառայությունը: Ժամկետը լրանալու կամ ծառայությունն անջատելու դեպքում Beeline ցանցի ներսում կգործեն այն սակագները, որոնք սահմանված են բաժանորդի սակագնային փաթեթով։ «Զրուցենք» ծառայության գործողության ժամկետը կարելի է ստուգել` ուղարկելով *118# հրահանգը:
60 օրը լրանալուց հետո բաժանորդը ցանկացած ժամանակ կարող է երկարացնել «Զրուցենք» ծառայության ժամկետը` ուղարկելով *888# հրահանգը եւ ստանալ Beeline ցանցի ներսում 30 օր անսահմանափակ շփման հնարավորություն 990 դրամով։

15:45 | 16.03.15 | Новости | 5339
Beeline объявляет о продлении срока действия специального предложения «Телефон по супер цене» до 31 мая 2015 года.
Предложение позволяет физическим лицам, абонентам предоплатной системы расчетов, приобрести телефон Alcatel 1010D и получить 2 месяца безлимитного общения в сети Beeline всего за 9900 драмов.
«Перед новогодними праздниками Beeline предложил клиентам сразу два специальных предложения, позволяющих на очень выгодных условиях приобрести телефоны и смартфоны. Обе наши инициативы очень понравились клиентам. В общей сложности, мы реализовали около 9000 телефонов и смартфонов и видим, что спрос на подобные предложения не уменьшается. Стремясь максимально удовлетворить пожелания клиентов, мы продлеваем срок действия акции, позволяя клиентам приобрести телефон и два месяца пользоваться нашими простыми и удобными услугами бесплатно»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Один номер может подключиться к специальному предложению только 1 раз. Новые абоненты, кроме 9900 драмов, отдельно выплачивают стоимость тарифного плана, к которому подключаются.
В рамках специального предложения клиенту активируется услуга «Поговорим» на 60 дней. По истечении этого срока или при отключении услуги будут действовать тарифы на звонки внутри сети Beeline, предусмотренные тарифным планом абонента. Срок действия услуги «Поговорим» можно проверить, отправив запрос *118#.
После истечения 60 дней абонент может в любое время продлить срок действия услуги «Поговорим» с помощью запроса *888# и получить еще 30 дней безлимитного общения в сети Beeline за 990 драмов.