17:55 | 19.03.15 | Նորություններ | 5396
Beeline-ը հիշեցնում է, որ ընկերության բաժանորդները նույնիսկ զրոյական հաշվեկշռի դեպքում կարող են մնալ կապի մեջ, ինչպես Հայաստանում, այնպես էլ արտերկրում բնակվող իրենց մտերիմների եւ ընկերների հետ:
Մշտապես կապի մեջ լինելու համար Beeline բաժանորդներին հասանելի են «Զանգի´ր ինձ» եւ «Լիցքավորի´ր իմ հաշիվը» ծառայությունները:
Այս ծառայությունները հնարավորություն են տալիս Հայաստանում Beeline-ի բջջային կապի բաժանորդներին Ռուսաստանի, Վրաստանի, Ուզբեկստանի, Տաջիկստանի, Ղազախստանի եւ Ուկրաինայի Beeline-ի բջջային կապի բաժանորդներին հարցում ուղարկել իրենց զանգահարելու կամ հաշիվը լիցքավորելու խնդրանքով:
«Վերջին ժամանակահատվածում մեզ դիմող բաժանորդների շրջանում ավելացել են բացասական հաշվեկշռի դեպքում միջազգային կապից օգտվելու վերաբերյալ հարցումների քանակը: Մասնավորապես, բաժանորդներին հետաքրքրում է՝ կարող են արդյոք արտերկրում գնտվող իրենց հարազատները կամ ընկերները լիցքավորել իրենց հաշիվը: Beeline-ը ոչ միայն ձգտում է, որպեսզի իր ծառայությունները լինեն պարզ եւ հարմար, այլեւ հոգում է, որպեսզի բաժանորդները, անգամ դժվար կամ անկանխատեսելի իրավիճակներում լինեն կապի մեջ եւ օգնություն ստանան ընկերներից եւ հարազատներից, անգամ եթե եթե նրանք գտնվում են Հայաստանի սահմաններից դուրս»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Զանգի´ր ինձ» ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է մուտքարել հետեւյալ հրահանգը` *143* բաժանորդի հեռախոսահամարը, որին ուղարկված է հարցումը եւ # նշանը: Ռուսաստանի, Վրաստանի, Ուզբեկստանի, Տաջիկստանի, Ղազախստանի եւ Ուկրաինայի բաժանորդներին հարցում ուղարկելիս անհրաժեշտ է հավաքել Beeline բաժանորդների հեռախոսահամարը միջազգային ֆորմատով` + երկրի կոդը եւ բաժանորդի հեռախոսահամարը:
«Լիցքավորի՛ր իմ հաշիվը» ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է հավաքել հետեւյալ հրահանգը` *144* բաժանորդի համարը, ում ուղարկած է հարցումը եւ # նշանը: Եթե հրահանգը ուղարկվում է Ռուսաստանի, Վրաստանի, Ուզբեկստանի, Տաջիկստանի, Ղազախստանի եւ Ուկրաինայի Beeline բջջային կապի բաժանորդներին, ապա անհրաժեշտ է մուտքագրել միջազգային ֆորմատով` + երկրի կոդը եւ բաժանորդի հեռախոսահամարը:
«Լիցքավորի՛ր իմ հաշիվը» ծառայությունից կարելի օգտվել նաեւ ռոումինգում գտնվելիս:
Հայաստանի Beeline-ի բջջային կապի բաժանորդների հեռախոսահամարներն արտերկրից կարող են լիցքավորվել «Օնլայն վճարում» հավելվածի միջոցով՝ այստեղ, ինչպես նաեւ Ռուսաստանի, Վրաստանի, Ուզբեկստանի, Տաջիկստանի, Ղազախստանի եւ Ուկրաինայի Beeline վճարումների ընդունման կետերում:

17:55 | 19.03.15 | Новости | 5520
В связи с участившимися обращениями Beeline напоминает, что абоненты компании, даже при отсутствии средств на счету, могут оставаться на связи со своими родными и близкими, проживающими не только на территории Армении, но и за ее пределами.
Для этого нашим абонентам доступны услуги «Позвони мне» и «Пополни мой счет».
Они позволяют отправить запрос абонентам мобильной связи Beeline России, Грузии, Узбекистана, Таджикистана, Казахстана и Украины с просьбой перезвонить или пополнить счет абонента Beeline в Армении.
«В последнее время мы регистрируем увеличение числа обращений абонентов, желающих получить информацию о способах международной связи при отсутствии денег на счету. В частности, клиентов интересует, могут ли их родственники или знакомые пополнить их счет из зарубежа. Beeline не только стремится делать свои услуги простыми и удобными, мы думаем и о том, чтобы наши абоненты, даже в сложной или непредвиденной ситуации, смогли оставаться на связи и получить помощь от друзей или родных, даже, если те находятся не на территории Армении»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услугой «Позвони мне» можно воспользоваться с помощью команды *143*номер абонента, которому адресована просьба#. Номер абонентов Beeline России, Грузии, Узбекистана, Таджикистана, Казахстана и Украины необходимо набрать в международном формате: + код страны и номер абонента.
Услуга «Пополни мой счет» доступна с помощью команды *144*номер абонента, которому адресована просьба#. Если запрос отправляется абоненту мобильной связи Beeline России, Грузии, Узбекистана, Таджикистана, Казахстана и Украины, его также необходимо набрать в международном формате: + код страны и номер абонента. Услугой «Пополни мой счет» можно воспользоваться в роуминге.
Мобильные номера абонентов Beeline Армения могут быть пополнены из зарубежа через приложение “Онлайн Платеж” на сайте www.beeline.am, А также через точки приема платежей наших партнеров в России, Грузии, Таджикистана, Казахстана и Украины.
Из России: ООО БыстроЗайм, ООО ДельтаПей, ООО Евросеть, Мобил Элемент, НКО Рапида, ООО Сберплат, Яндекс деньги, WebMoney, W1 (Единый кошелек) и другие.