16:07 | 28.04.15 | Նորություններ | 6765
Beeline-ը՝ ռադիո «Ավրորա» 100.7 FM-ի հետ համատեղ, հայտարարում է «Մեր հաղթանակների պատմությունները» խորագրով մրցույթի անցկացման մասին, որը նվիրվում է Հայրենական Մեծ պատերազմում հաղթանակի 70-ամյակին եւ Շուշիի ազատագրման 23-ամյակին:
Մրցույթի հաղթողները որպես մրցանակ Beeline-ի կողմից կստանան Beeline Smart սմարթֆոններ, ինչպես նաեւ հնարավորություն կունենան մայիսի 9-ին ռադիո «Ավրորա»-ի ուղիղ եթերում ներկայացնելու իրենց պատմությունը:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել Հայրենական Մեծ պատերազմի կամ Արցախյան ազատամարտի տարիներին տեղի ունեցած պատմություն` կապված հարազատ կամ ծանոթ մարդկանց հետ: Պատմություններն անհրաժեշտ է ուղարկել մինչեւ մայիսի 7-ը ներառյալ հետեւյալ հասցեներով. Երեւան, Ահարոնյան 2, pr@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին` «Մեր հաղթանակների պատմությունները» նշումով կամ Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին հաղորդագրության միջոցով:
Մրցույթում կհաղթի երեք մասնակից:
«Հայրենական Մեծ պատերազմում հաղթանակը եւ Շուշիի ազատագրումը հայ ժողովրդի պատմության երկու փառահեղ էջերից են: Այս հաղթանակներն իրականություն չէին դառնա առանց այն հերոսության, մեծ եւ փոքր սխրանքների, որոնց վերաբերյալ պատմություններ կան պատերազմի մասնակիցներից յուրաքանչյուրի ընտանիքում: Վստահ եմ, որ «Մեր հաղթանակների պատմությունները» մրցույթի շնորհիվ այս երկու հաղթանակները կներկայացվեն նոր լույսի ներքո` հասարակությանը եւ հատկապես երիտասարդ սերնդին հնարավորություն տալով վերստին գիտակցել ու գնահատել հաղթանակի եւ խաղաղության արժեքը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:07 | 28.04.15 | News | 6712
Along with Radio Aurora 100.7 FM, Beeline announced “Stories of our Victories” contest dedicated to the 70th anniversary of the victory in the Great Patriotic War and the 23rd anniversary of Liberation of Shushi.
The contest winners will receive Beeline Smart phones from Beeline and will have a chance to present their own story during the live broadcast of Radio Aurora on May 9.
In order to take part in the contest, all interested persons should send a story that happened to them or to people they know during the years of the Great Patriotic War or Artsakh Liberation War. The stories should be sent to Aharonyan 2, Yerevan, pr@beeline.am e-mail with “Stories of our Victories” subject or to Beeline Armenia’s official Facebook page by May 7 inclusive.
There will be three winners.
“The victory in the Great Patriotic War and the Liberation of Shushi are two glorious pages of the Armenian history. These victories would never be achieved without the heroism and small and big heroic deeds of which there are stories in the families of each of the participants of the war. I hope the “Stories of our Victories” contest will help us present these two victories in a new light enabling the society and especially the young generation to realize and appreciate anew the value of victory and peace,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.