16:37 | 08.05.15 | Նորություններ | 5140
Մայիսի 9-ին հանդիսավոր միջոցառումներից հետո «Հաղթանակի զբոսայգում» ընկերության ներկայացուցիչները կշնորհավորեն վետերաններին, կնվիրեն ծաղիկներ եւ կառաջարկեն զանգահարել իրենց զինակիցներին, նրանց ընտանիքների անդամներին՝ շնորհավորելու Հաղթանակի տոնի առթիվ:
Ակցիայի շրջանակում վետերանները հնարավորություն կունենան զանգահարել իրենց մարտական ընկերներին, հարազատներին եւ մտերիմներին աշխարհի ցանկացած երկիր:
«Նախեւառաջ շնորհավորում եմ բոլոր վետերաններին Հաղթանակի տոնի կապակցությամբ եւ շնորհակալություն հայտնում ձեռք բերված խաղաղության համար: Beeline-ի համար արդեն ավանդույթ դարձած «Զանգ զինակցին» ակցիան մեր հերթական նվերն է վետերաններին` Հայրենական Մեծ պատերազմում հաղթանակի 70-ամյակի եւ Շուշիի ազատագրման 23-ամյակի առթիվ: Այս ակցիան հնարավորություն կընձեռի վետերաններին եւս մեկ անգամ իրենց զինակիցների հետ  կիսվելու հաղթական հիշողություններով եւ շնորհավորելու ընկերներին, աշխարհի որ կետում էլ որ նրանք գտնվեն»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:37 | 08.05.15 | Новости | 5114
Beeline поздравляет всех ветеранов Великой Отечественной Войны и освободительной борьбы в Арцахе с Днем Победы и объявляет о проведении праздничной акции «Звонок однополчанину».
Представители компании после официальных торжественных мероприятий в «Парке Победы» поздравят ветеранов, подарят им цветы и предложат позвонить с мобильного телефона своим однополчанам и поздравить их с праздником. Ветераны смогут звонить своим боевым товарищам, а также их родным и близким в любую точку мира.
«В первую очередь хочу поздравить всех ветеранов со светлым праздником Дня Победы и поблагодарить за свободу и мирное небо над головой. Акция «Звонок однополчанину», ставшая уже традиционной для Beeline, наш очередной подарок ветеранам ко дню двух великих Побед - 70-летию победы в Великой Отечественной войне и 23-летию освобождения Шуши. Акция позволит ветеранам еще раз поделится победными воспоминаниями со своими однополчанами и поздравить своих товарищей, в какой точке мира они бы не находились», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.