16:56 | 02.06.15 | Նորություններ | 5145
Beeline-ը հայտարարում է տարածքային վաճառքների մենեջերների հավաքագրման մասին՝ ինտերնետ ծառայությունների, մասնավորապես, FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության վաճառքի նոր ծրագրում աշխատելու համար:
Աշխատանքը հիմնականում նախատեսված է ուսանողների համար: Այն ենթադրում է ճկուն ժամանակացույց, գումար վաստակելու հնարավորություն` համատեղելով ուսումը եւ աշխատանքը, ինչպես նաեւ անվճար դասընթացներ, աշխատանքի արժեքավոր փորձ եւ ընկերությունում կարիերայի աճի հնարավորություն:
«FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայությունը համակարգված կերպով ընդլայնվում է դեպի նոր շրջաններ` ներգրավելով նոր շինություններ եւ բազմահարկ շենքեր: Beeline ժամանակակից գերարագ օպտիկամանրաթելային ինտերնետը շուկայում լավագույն առաջարկներից է, եւ մենք հատուկ ուշադրություն կհատկացնենք նրա շուտափույթ ընդլայնմանը: Այս նպատակով մենք հրավիրում ենք շփվող, նպատակասլաց եւ ինքնավստահ ուսանողների` փորձելու իրենց ուժերն այս ծրագրում եւ դառնալու Beeline թիմի մի մասը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հետաքրքրված թեկնածուները կարող են ուղարկել իրենց ինքնակենսագրությունը MGharibyan@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին, լրացուցիչ տեղեկությունների համար՝ զանգահարել 010-267764 հեռախոսահամարին։

16:56 | 02.06.15 | Новости | 5113
Beeline объявляет набор менеджеров по локальным продажам для работы в новом проекте компании по локальным продажам интернет услуг, в частности, услуги оптоволоконного FTTB интернета «Beeline интернет».
Работа преимущественно ориентирована на студентов, она предполагает гибкий график, возможность зарабатывать, совмещая учёбу и практику, бесплатные тренинги, ценный опыт работы и перспективу карьерного роста в крупнейшей телекоммуникационной компании страны.
В рамках тренинга для участников проекта генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин отметил: «Услуга оптоволоконного FTTB интернета «Beeline интернет» планомерно расширяется на новые районы, захватывает новые здания и многоэтажки. Современный высокоскоростной оптоволоконный интернет Beeline – одно из лучших предложений на рынке, и мы будем уделять особое внимание его скорейшему распространению. С этой целью мы приглашаем общительных, амбициозных и уверенных в себе студентов попробовать свои силы в этом проекте и стать частью команды Beeline».
Заинтересованные кандидаты могут отправить резюме по адресу: MGharibyan@beeline.am Дополнительная информация доступна по номеру:  010-267764.