16:56 | 02.06.15 | Նորություններ | 5145
Beeline-ը հայտարարում է տարածքային վաճառքների մենեջերների հավաքագրման մասին՝ ինտերնետ ծառայությունների, մասնավորապես, FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության վաճառքի նոր ծրագրում աշխատելու համար:
Աշխատանքը հիմնականում նախատեսված է ուսանողների համար: Այն ենթադրում է ճկուն ժամանակացույց, գումար վաստակելու հնարավորություն` համատեղելով ուսումը եւ աշխատանքը, ինչպես նաեւ անվճար դասընթացներ, աշխատանքի արժեքավոր փորձ եւ ընկերությունում կարիերայի աճի հնարավորություն:
«FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայությունը համակարգված կերպով ընդլայնվում է դեպի նոր շրջաններ` ներգրավելով նոր շինություններ եւ բազմահարկ շենքեր: Beeline ժամանակակից գերարագ օպտիկամանրաթելային ինտերնետը շուկայում լավագույն առաջարկներից է, եւ մենք հատուկ ուշադրություն կհատկացնենք նրա շուտափույթ ընդլայնմանը: Այս նպատակով մենք հրավիրում ենք շփվող, նպատակասլաց եւ ինքնավստահ ուսանողների` փորձելու իրենց ուժերն այս ծրագրում եւ դառնալու Beeline թիմի մի մասը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հետաքրքրված թեկնածուները կարող են ուղարկել իրենց ինքնակենսագրությունը MGharibyan@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին, լրացուցիչ տեղեկությունների համար՝ զանգահարել 010-267764 հեռախոսահամարին։

16:56 | 02.06.15 | News | 5138
Beeline announced it recruits Regional Sales Managers to be employed for Internet services, in particular, for its new sales program of “Beeline Internet” FTTB fiber-optic service.
The job is mostly aimed at students. It assumes flexible schedule, an opportunity to make money combining studies and work as well as free trainings, valuable job practice and a possibility of career growth at the company.
“‘Beeline Internet’ FTTB fiber-optic service systematically expands to new areas involving new constructions and multi-storey buildings. Beeline modern and high-speed fiber-optic Internet is one of best offers in the market, and we will pay special attention to its rapid expansion. With this regard, we invite communicative, goal-oriented and self-confident students to try their luck in this program and become part of Beeline team,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
All interested candidates are welcome to send their CVs to MGharibyan@beeline.am e-mail address and call 010-267764 for additional information.