14:46 | 12.06.15 | Նորություններ | 5991
Beeline-ում գործում է հաճախորդների սպասարկման +37480000612 անվճար հեռախոսահամարը ռոումինգում գտնվող բաժանորդների համար:
Նշված հեռախոսահամարով Beeline բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգի բաժանորդները կարող են անվճար ստանալ խորհրդատվություն, ինչպես նաեւ տեղեկատվական եւ տեխնիկական աջակցություն:
«Սկսվում է ամառային արձակուրդների շրջանը, եւ մեզ համար շատ կարեւոր է, որպեսզի բաժանորդները նույնիսկ Հայաստանից դուրս գտնվելիս զգան Beeline ծառայություններից օգտվելու պարզությունը եւ հարմարավետությունը: Հաճախորդները ռոումինգից կարող են կապ հաստատել մեր օպերատորների հետ իրենց հետաքրքրող ցանկացած հարցով` չանհանգստանալով զանգի տարիֆիկացման մասին: Beeline ծառայությունների կատարելագործման գործում նույնիսկ սահմանները մեզ համար խոչընդոտ չեն հանդիսանում»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հաճախորդների սպասարկման +37480000612 հեռախոսահամարին անվճար զանգեր կարող են կատարել ԼՂՀ, Ռուսաստանի Դաշնություն, Վրաստան, Ուկրաինա, Իտալիա, Ղազախստան, Ղրղզստան, Տաջիկստան, Ուզբեկստան երկրների տարածքում` Karabakh Telecom, Beeline, Kyivstar, Wind Italy օպերատորների ցանցերում ռոումինգ ծառայությունից օգտվող բաժանորդները։

14:46 | 12.06.15 | Новости | 5947
В Beeline действует бесплатный номер клиентской поддержки +37480000612 для абонентов, находящихся в роуминге.
По этому номеру клиенты предоплатной и постоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline могут бесплатно получать консультации, справочную и техническую поддержу.
«Начинается сезон летних отпусков и каникул, и для нас очень важно, чтобы абоненты почувствовали простоту и удобство пользования услугами Beeline даже за пределами Армении. Клиенты из роуминга могут связаться с нашими операторами по любому интересующему их вопросу, не думая о тарификации звонка. В нашем стремлении совершенствовать услуги Beeline даже границы нам не помеха»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Бесплатные звонки в службу по обслуживанию клиентов Beeline на номер +37480000612 могут совершать абоненты, пользующиеся роумингом в сетях операторов Beeline, Kyivstar, Wind, Karabakh Telecom на территории Российской Федерации, Грузии, Украины, Италии, Казахстана, Киргизии, Таджикистана, Узбекистана и НКР. В сетях всех остальных роуминг партнеров Beeline звонок на номер +37480000612 тарифицируется как звонок на фиксированную сеть Армении.