Beeline-ը հայտարարում է Արմավիրի մարզում վաճառքի եւ սպասարկման դիլերական գրասենյակի բացման մասին՝ Սարդարապատ համայնք, Աբովյան 88 հասցեում:
Գրասենյակն աշխատելու է երկուշաբթիից-ուրբաթ՝ ժամը 10:00-ից մինչեւ 19:00-ը, առանց ընդմիջման:
«Բարելավելով եւ ընդլայնելով վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների ցանցը՝ Beeline-ը ձգտում է ավելի մոտ դառնալ հաճախորդներին երկրի բոլոր շրջաններում: Հավատարիմ այս ռազմավարությանը՝ Արմավիրի մարզում գործող չորս սեփական Beeline գրասենյակներից բացի, մենք բացում ենք եւս մեկ դիլերական գրասենյակ: Նոր գրասենյակի շնորհիվ մեր պարզ եւ հարմար ծառայություններն ավելի հասանելի կդառնան Սարդարապատ համայնքի եւ մոտակա բնակավայրերի բնակիչներին»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նոր դիլերական վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում հաճախորդները կարող են ձեռք բերել SIM-քարտեր, միանալ լայնաշերտ Hi-Line ինտերնետի ծառայություններին, լիցքավորել հաշիվը, ձեռք բերել հեռախոսներ եւ պլանշետներ, ինչպես նաեւ իրականացնել կոմունալ եւ այլ վճարումներ:

16:48 | 10.07.15 | Новости | 4943
Beeline объявляет об открытии дилерского офиса продаж и обслуживания в Армавирском марзе. Офис находится в общине Сардарапат, по адресу ул. Абовяна 88. Рабочий график офиса: с понедельника по пятницу, с 10:00 до 19:00, без перерыва на обед.
«На пути совершенствования сети офисов продаж и обслуживания Beeline стремится стать ближе к клиентам во всех регионах страны. Следуя этой стратегии, кроме четырех собственных офисов Beeline в Армавирском марзе, мы открываем еще один дилерский. Благодаря новому офису, наши простые и удобные услуги станут еще доступнее жителям общины Сардарапат и ближайших населенных пунктов», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В новом дилерском офисе продаж и обслуживания клиенты смогут приобрести SIM-карты, подключить услуги широкополосного Hi-Line интернета, пополнить баланс, приобрести смартфоны и планшеты, а также осуществить коммунальные и другие платежи.
На сегодняшний день собственная сеть офисов обслуживания Beeline является одной из самых больших в Армении. В общей сложности в Армении работает 77 собственных офисов Beeline, 50 – в регионах, а 27 - в Ереване.