16:11 | 16.07.15 | Նորություններ | 5164
Orange-ը կորպորատիվ հաճախորդների համար գործարկել է նոր՝ V-Office ծառայությունը, որը թույլ է տալիս մեկ համարի ներքո միավորել կորպորատիվ ֆիքսված եւ բջջային կապի հեռախոսագծերը:
«Այս ծառայության շնորհիվ՝ այն ընկերությունները, որոնք ունեն մասնաճյուղեր ՀՀ տարբեր մարզերում, կամ որոնց աշխատակցիներն հաճախակի են գրասենյակից դուրս աշխատում, կարող են առանց զգալի ներդրումներ կատարելու մշտապես կապի մեջ լինել իրենց աշխատակիցների հետ ինչպես ֆիքսված, այնպես էլ բջջային հեռախոսակապի միջոցով: Ավելին, V-Office ծառայության շնորհիվ վերջիններս կարող են օգտվել կորպորատիվ հեռախոսակապի ծառայությունների ամբողջական փաթեթից նույնիսկ այն վայրերում, որտեղ չկա ֆիքսված հեռախոսակապի ենթակառուցվածք»,- ասված է Orange-ի տարածած հաղորդագրությունում:
«Orange-ը շարունակ ջանքեր է գործադրում իր հաճախորդների համար նորարարական եւ հարմարավետ առաջարկներ ներկայացնելու ուղղությամբ: Մեր նոր՝ V-Office ծառայությունն ընձեռում է ոչ միայն ֆիքսված եւ բջջային հեռախոսագծերը միավորելու եւ ընկերության ներքին հեռախոսակապն ու զանգերի փոխանցումը կազմակերպելու հնարավորություն, այլ մեր կորպորատիվ հաճախորդներին թույլ է տալիս նաեւ անվճար խոսել կորպորատիվ բոլոր հեռախոսագծերով՝ առանց ավտոմատ հեռախոսային կայան ձեռք բերելու անհրաժեշտության»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

16:11 | 16.07.15 | Новости | 5213
Orange запустил новую услугу V-Office для корпоративных клиентов, которая позволяет объединять под одним номером фиксированные и мобильные корпоративные телефоны.
«Благодаря этой услуге компании, имеющие филиалы в разных областях Армении, или сотрудники которых часто работают вне офиса, могут всегда оставаться на связи со своим персоналом без значительных расходов посредством как фиксированных, так и мобильных телефонов. Более того, благодаря услуге V-Office можно пользоваться полным пакетом корпоративной телефонной связи даже в таких местах, где нет инфраструктуры для фиксированной связи», - говорится в сообщении, распространенном Orange.
«Orange продолжает прикладывать усилия, чтобы предлагать своим клиентам инновационные и удобные решения. Наша новая услуга V-Office предоставляет не только возможность соединить фиксированные и мобильные телефоны, организовать внутреннюю телефонную связь и переадресацию звонков, но также позволяет нашим клиентам бесплатно общаться по всем корпоративным телефонам, без необходимости приобретать АТС», - сказал гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер.