16:11 | 16.07.15 | Նորություններ | 5164
Orange-ը կորպորատիվ հաճախորդների համար գործարկել է նոր՝ V-Office ծառայությունը, որը թույլ է տալիս մեկ համարի ներքո միավորել կորպորատիվ ֆիքսված եւ բջջային կապի հեռախոսագծերը:
«Այս ծառայության շնորհիվ՝ այն ընկերությունները, որոնք ունեն մասնաճյուղեր ՀՀ տարբեր մարզերում, կամ որոնց աշխատակցիներն հաճախակի են գրասենյակից դուրս աշխատում, կարող են առանց զգալի ներդրումներ կատարելու մշտապես կապի մեջ լինել իրենց աշխատակիցների հետ ինչպես ֆիքսված, այնպես էլ բջջային հեռախոսակապի միջոցով: Ավելին, V-Office ծառայության շնորհիվ վերջիններս կարող են օգտվել կորպորատիվ հեռախոսակապի ծառայությունների ամբողջական փաթեթից նույնիսկ այն վայրերում, որտեղ չկա ֆիքսված հեռախոսակապի ենթակառուցվածք»,- ասված է Orange-ի տարածած հաղորդագրությունում:
«Orange-ը շարունակ ջանքեր է գործադրում իր հաճախորդների համար նորարարական եւ հարմարավետ առաջարկներ ներկայացնելու ուղղությամբ: Մեր նոր՝ V-Office ծառայությունն ընձեռում է ոչ միայն ֆիքսված եւ բջջային հեռախոսագծերը միավորելու եւ ընկերության ներքին հեռախոսակապն ու զանգերի փոխանցումը կազմակերպելու հնարավորություն, այլ մեր կորպորատիվ հաճախորդներին թույլ է տալիս նաեւ անվճար խոսել կորպորատիվ բոլոր հեռախոսագծերով՝ առանց ավտոմատ հեռախոսային կայան ձեռք բերելու անհրաժեշտության»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

16:11 | 16.07.15 | News | 5197
A new Orange “V-Office” service is already available for the benefit of business customers, allowing them to combine corporate fix and mobile telephony lines in one account.
With the new Orange “V-Office” companies, having affiliates in different regions of Armenia, or employees working on the go, will be able-without important investments - to always stay in contact with their staff be it on their fixed or mobile line. Moreover with “V-Office”, they can benefit from the full range of corporate telephony services even in areas with no fixed telephony infrastructure.
"Orange constantly puts efforts to creating innovative and comfortable services for clients. Our new “V-Office” service not only provides possibility to combine both fixed and mobile corporate lines and arrange properly all the corporate communication and transfer of calls, but as well enables our business clients to speak free of charge with all of their corporate lines without any need to invest in a PABX.” - said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.