17:34 | 06.08.15 | Նորություններ | 5554
Այսօր Orange-ը հայտարարել է հայաստանյան շուկայում Libon մոբայլ հավելվածի գործարկման մասին, որը հաղորդակցման համապարփակ հնարավորություններ է առաջարկում:
Հավելվածը նախատեսված է Android եւ iOS համակարգերով աշխատող սմարթֆոնների համար: Այն կարելի է գտնել http://www.libon.am կայքում:
«Libon հավելվածը հայաստանյան օգտագործողներին հնարավորություն կտա զանգեր կատարել HD որակով, ունենալ հաղորդագրություններ գրելու եւ ստանալու հարմարավետ ինտերֆեյս եւ անհատականացված տեսաձայնային հաղորդագրություններ թողելու հնարավորություն՝ ամենը մեկ պարզ ու հարմար բջջային հավելվածից»,- ասված է Orange-ի տարածած հաղորդագրությունում:
Orange Արմենիայի ներկա բաժանորդները, ինչպես նաեւ նրանք, ովքեր կմիանան Orange-ի մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը, կստանան նաեւ 30 անվճար միջազգային րոպե՝ 100 երկրի բջջային եւ ֆիքսված հեռախոսահամարների զանգահարելու համար՝ ներառյալ Ռուսաստան, Ֆրանսիա, Իսպանիա եւ այլն: Այս րոպեներն ուժի մեջ կլինեն 30 օր:
«Մենք այսօր մեր նոր՝ www.libon.am կայքի միջոցով ներկայացնում ենք Libon ծառայությունը Հայաստանում: Այս ծառայությունն արդեն օգտագործվում է ավելի քան 100 երկրների օգտատերերի կողմից եւ արդեն ստացել է վերջիններիս բարձր գնահատականը: 6 շաբաթվա ընթացքում՝ մինչեւ սեպտեմբերի վերջ, յուրաքանչյուր Orange բաժանորդ՝ ինչպես ներկա բաժանորդները, այնպես էլ նրանք, ովքեր կմիանան մեր մեծ ընտանիքին, հնարավորություն կունենան ստանալու այս նորարարական եւ բարձր որակի հավելվածը 30 անվճար միջազգային րոպեներով: Orange-ը ցանկանում է առաջարկել լավագույն նորարարական ծառայություններն իր բաժանորդներին այսօր եւ վաղը»,- ասել է Orange Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:34 | 06.08.15 | News | 5549
Orange today announced the Armenian launch of Libon, an all-in-one free communications application, on Android and iOS and of its new website www.libon.am.
Libon application will offer Armenian users High Definition voice calls, smart messaging and personalized visual voicemail from one simple-to-use app on Android as well as iOS.
With Libon, all Armenian users will enjoy completely free high quality voice calls inside the international community of Libon users. Orange Armenia existing and new clients joining Orange between August 6th and September 30th will get as well 30 minutes of included free international calls to regular mobile and fixed networks in 100 countries including Russia, France, Spain, etc., valid during 30 days.
To get Libon application on their phone, customers will need to download it for free from the new Armenian website created by Orange Armenia: www.libon.am, a 3G or Wi-Fi connection and an internet enabled phone.
“We introduce today through the new website www.libon.am the Libon service in Armenia. This service is already used by customers in more than 100 countries and has already got their great appreciation. During 6 weeks, up to end of September, every Orange customer - existing or joining our big family - will have the possibility to get this innovative high quality application together with 30 minutes free international calls included. Orange is committed today and tomorrow to provide the best innovative communications services to its customers”, said Francis Gelibter, Orange Armenia CEO.