17:34 | 06.08.15 | Նորություններ | 5554
Այսօր Orange-ը հայտարարել է հայաստանյան շուկայում Libon մոբայլ հավելվածի գործարկման մասին, որը հաղորդակցման համապարփակ հնարավորություններ է առաջարկում:
Հավելվածը նախատեսված է Android եւ iOS համակարգերով աշխատող սմարթֆոնների համար: Այն կարելի է գտնել http://www.libon.am կայքում:
«Libon հավելվածը հայաստանյան օգտագործողներին հնարավորություն կտա զանգեր կատարել HD որակով, ունենալ հաղորդագրություններ գրելու եւ ստանալու հարմարավետ ինտերֆեյս եւ անհատականացված տեսաձայնային հաղորդագրություններ թողելու հնարավորություն՝ ամենը մեկ պարզ ու հարմար բջջային հավելվածից»,- ասված է Orange-ի տարածած հաղորդագրությունում:
Orange Արմենիայի ներկա բաժանորդները, ինչպես նաեւ նրանք, ովքեր կմիանան Orange-ի մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը, կստանան նաեւ 30 անվճար միջազգային րոպե՝ 100 երկրի բջջային եւ ֆիքսված հեռախոսահամարների զանգահարելու համար՝ ներառյալ Ռուսաստան, Ֆրանսիա, Իսպանիա եւ այլն: Այս րոպեներն ուժի մեջ կլինեն 30 օր:
«Մենք այսօր մեր նոր՝ www.libon.am կայքի միջոցով ներկայացնում ենք Libon ծառայությունը Հայաստանում: Այս ծառայությունն արդեն օգտագործվում է ավելի քան 100 երկրների օգտատերերի կողմից եւ արդեն ստացել է վերջիններիս բարձր գնահատականը: 6 շաբաթվա ընթացքում՝ մինչեւ սեպտեմբերի վերջ, յուրաքանչյուր Orange բաժանորդ՝ ինչպես ներկա բաժանորդները, այնպես էլ նրանք, ովքեր կմիանան մեր մեծ ընտանիքին, հնարավորություն կունենան ստանալու այս նորարարական եւ բարձր որակի հավելվածը 30 անվճար միջազգային րոպեներով: Orange-ը ցանկանում է առաջարկել լավագույն նորարարական ծառայություններն իր բաժանորդներին այսօր եւ վաղը»,- ասել է Orange Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:34 | 06.08.15 | Новости | 5500
Сегодня Orange объявил о запуске на армянском рынке мобильного приложения Libon, которое предоставляет абонентам широкие коммуникационные возможности.
Приложение предусмотрено для смартфонов, работающих на основе Android и iOS. Его можно загрузить на сайте http://www.libon.am.
«Приложение Libon предоставит армянским пользователям возможность осуществлять звонки в качестве HD, оставлять индивидуальные голосовые видеосообщения, а также удобный интерфейс для отправки и получения сообщений, и все это при помощи простого и удобного мобильного приложения», - говорится в сообщении Orange.
Действующие абоненты «Оранж Армения», а также те, кто присоединится к сети  Orange до 30 сентября, получат 30 бесплатных минут международных разговоров для осуществления звонков на мобильные и фиксированные телефоны 100 стран мира, включая Россию, Францию, Испанию и т.д. Воспользоваться бесплатными минутами можно будет в течение 30 дней.
«Сегодня посредством нового сайта www.libon.am мы представляем услугу Libon в Армении. Услугой уже пользуются пользователи более чем 100 стран мира, которые высоко оценили приложение. В течение 6 недель – до 30 сентября - все абоненты Orange, как действующие, так и те, кто только присоединится к нам, получат возможность приобрести это инновационное и высококачественное приложение вместе с 30 бесплатными минутами международных разговоров. Orange намерен предлагать своим абонентам лучшие инновационные услуги, как сейчас, так и в будущем», - сказал гендиректор «Оранж Армения» Франсис Желибтер.