14:39 | 03.09.15 | Նորություններ | 5278
Beeline-ը հայտարարում է «Նագաշյան մանուկների տուն» երեխաների աջակցության կենտրոնի հետ համագործակցության շարունակման մասին` ուղղված երեխաների կրթական ծրագրերի արդյունավետության եւ համակարգչային գրագիտության բարձրացմանը:
Կենտրոնի սաներն այժմ կարող են օգտվել նաեւ Beeline IPTV ծառայությունից, որի շրջանակում նրանց հասանելի կլինեն 50-ից ավելի տեղական եւ արտասահմանյան հեռուստաալիքներ:
«Մենք իրականացնում ենք բազմաթիվ ծրագրեր, որոնք օգնում են երիտասարդներին փոխել իրենց կյանքը դեպի ավելի լավը: Կենտրոնի սաները հնարավորություն ունեն օգտվելու Beeline Hi-Line ինտերնետի եւ IPTV ծառայություններից, ինչն ուսուցման գործընթացը դարձնում է ավելի արդյունավետ եւ օգնում նրանց մշտապես մնալ կապի մեջ ու լինել տեղեկացված թվային տեխնոլոգիաների ժամանակակից աշխարհում», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ընկերության աջակցության շնորհիվ 2012-ից մինչ այսօր կենտրոնի սաները օգտվում են Hi-Line ինտերնետից, իրականացվել են բարեկարգման աշխատանքներ: Երկարատեւ համագործակցության արդյունքն է նաեւ արդեն բարի ավանդույթ դարձած Beeline-ի նախաձեռնությամբ ընկերության աշխատակիցների սեփական միջոցներով «Նագաշյան Մանուկների տուն» երեխաների համար տարբեր միջոցառումների կազմակերպումը»,- ասված է Beeline-ի հաղորդագրությունում:

14:39 | 03.09.15 | Новости | 5263
Beeline заявил о продолжении сотрудничества с «Детским домом Нагашян», направленного на повышение компьютерной грамотности и увеличение эффективности образовательных программ для детей.
Воспитанники Центра отныне могут пользоваться услугами Beeline IPTV, в рамках которых получат доступ к более чем 50 местным и зарубежным телеканалам.
«Мы осуществляем множество программ, которые помогают молодежи менять свою жизнь к лучшему. Воспитанники центра могут пользоваться интернетом Beeline Hi-Line и услугами IPTV, что облегчает процесс обучения и позволяет им всегда оставаться на связи и всегда быть информированными в этом мире цифровых технологий», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Благодаря поддержке компании, с 2012 года по сей день воспитанники центра пользуются интернетом Hi-Line. Были проведены работы по благоустройству. В результате длительного сотрудничества стала традицией организация различных мероприятий для воспитанников «Детского дома Нагашян» на личные средства сотрудников Beeline»,- говорится в сообщении компании.