17:41 | 07.10.15 | Նորություններ | 5203
Beeline-ը կրկին տրամադրում է USB-մոդեմներ 100 դրամով՝ բջջային ինտերնետի սակագնային փաթեթներին մեկ տարի ժամկետով բաժանորդագրվելու դեպքում:
Beeline-ում նշել են, որ առաջարկը գործում է այն հաճախորդների համար, որոնք կբաժանորդագրվեն «Infinity 1024», «Infinity 512», «Drive 5», «Drive 15» կամ «Drive 40» բջջային ինտերնետի սակագնային փաթեթներին 12 ամիս ժամկետով:
«Մեր բաժանորդների շրջանում անցկացված հերթական հարցումը ցույց տվեց, որ առկա է խորհրդանշական գնով USB-մոդեմներ տրամադրման պահանջարկ: Մենք մշտապես ձգտում ենք առավելագույնս արագ բավարարել հաճախորդների պահանջները` Beeline-ի ծառայություններից օգտվելը դարձնելով էլ ավելի հաճելի, պարզ եւ հարմար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Մինչեւ 12 ամիս ժամկետը լրանալը պայմանագիրը խզելու դեպքում բաժանորդը վճարում է մոդեմի արժեքը` հաստատված պայմանագրի ստորագրման օրը: Առաջարկի շրջանակում հնարավոր չէ անցում կատարել այլ սակագնային փաթեթների:

17:41 | 07.10.15 | Новости | 5267
Beeline возобновляет предоставление USB-модемов за 100 драмов при годовой подписке на Тарифные Планы мобильного интернета.
Предложение действует для абонентов при подключении к постоплатным тарифным планам мобильного интернета «Infinity 1024», «Infinity 512», «Драйв 5», «Драйв 15» или «Драйв 40» сроком на 12 месяцев.
«Очередной опрос среди наших абонентов выявил клиентский спрос на предложение по предоставлению USB-модемов Beeline за символическую плату. Мы всегда стремимся максимально быстро удовлетворять пожелания клиентов, тем самым, делая использование услуг  Beeline еще приятнее удобнее и проще», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
При расторжении договора до истечения 12 месяцев абонент оплачивает стоимость модема, установленную в день подписания контракта. В рамках данного предложения переходы на другие тарифные планы закрыты.