11:05 | 12.10.15 | Նորություններ | 5732
Beeline-ը՝ Առաջնորդության դպրոցի հետ համատեղ, կազմակերպում է «Նոր հորիզոններ» թեմայով բաց դաս` Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի մասնակցությամբ։
Բաց դասը տեղի կունենա հոկտեմբերի 20-ին Բեստ Վեստեռն Կոնգրես հյուրանոցում, սկիզբը` ժամը 19:00-ին: Գրանցվելու համար անհրաժեշտ է լրացնել առցանց հայտը մինչեւ հոկտեմբերի 18-ի ժամը 13:00-ը: Մասնակցությունն անվճար է:
«Բաց դասը կօգնի ձեզ հաղորդակցվել Հայաստանի խոշորագույն ընկերություններից մեկի առաջնորդի տեսլականի հետ, դասեր քաղել նրա՝ տարբեր մասնագիտություններ, երկրներ եւ պաշտոններ ներառող փորձառությունից։ Անդրեյ Պյատախինը կներկայացնի իր մտքերը բիզնեսի, ինովացիայի եւ թվային ապագայի վերաբերյալ»,- ասված է հաղորդագրությունում:

11:05 | 12.10.15 | Новости | 5674
Beeline, совместно со Школой лидерства, проведет открытый урок на тему «Новые горизонты» с участием гендиректора Beeline в Армении Андрея Пятахина.
Открытый урок состоится 20 октября в гостинице «Бест Вестерн Конгресс», начало в 19:00. Для регистрации необходимо заполнить онлайн анкету. Участие бесплатно.
«Открытый урок позволит вам ознакомиться с концепциями руководителя одной из крупнейших компаний Армении, извлечь уроки из его опыта, включающего работу в разных странах, по разным специальностям и на разных должностях. Андрей Пятахин озвучит свои мысли относительно бизнеса, инноваций и цифрового будущего», - говорится в сообщении.