14:18 | 29.10.15 | Նորություններ | 7302
Beeline-ը հայտարարում է «Զանգառատ» եւ «Զանգառատ 5» սակագնային փաթեթների շրջանակում դեպի Ռուսաստան կատարվող զանգերի արժեքի նշանակալի նվազեցման մասին:
Այժմ դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային ցանց կատարվող ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 25 դրամ` նախկին 35-ի փոխարեն:
««Զանգառատ» եւ «Զանգառատ 5» սակագնային փաթեթների գործարկմամբ Beeline-ն իր սակագնային քաղաքականության մեջ ներառեց սոցիալական պատասխանատվության բաղադրիչ: Մենք բաժանորդներին առաջարկեցինք ոչ միայն պարզ ու հասկանալի պայմաններ, այլ նաեւ շահվետ սակագներ: Մենք շարունակում ենք կատարելագործել մեր սոցիալական առաջարկը` բաժանորդներին տրամադրելով ինչպես Հայաստանում, այնպես էլ Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում իրենց հարազատների եւ բարեկամների հետ շփվելու առավելագույնս հասանելի պայմաններ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Զանգառատ 5» սակագնային փաթեթը բաժանորդներին հնարավորություն է տալիս Երեւանից դուրս գտնվելիս կատարել զանգեր դեպի Հայաստանում Beeline-ի բոլոր բջջային համարներ 5 դրամ/րոպե սակագնով: Դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային ցանց կատարվող ելքային զանգերը տարիֆիկացվում են 25 դրամ/րոպե սակագնով, եթե բաժանորդը գտնվում է Երեւանից դուրս: Երեւանից դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր, ինչպես նաեւ դեպի Beeline ֆիքսված ցանց կատարվող զանգերը տարիֆիկացվում են 29,99 դրամ/րոպե սակագնով:
«Զանգառատ 5» սակագնային փաթեթի միացման վճարը 500 դրամ է: Այլ սակագնային փաթեթներից «Զանգառատ 5»-ին անցնել կարելի է 067408005 համարի միջոցով: Անցման վճարը կազմում է 200 դրամ։

14:18 | 29.10.15 | Новости | 7208
Beeline объявляет о значительном снижении цен на звонки в Россию в тарифных планах «Зангарат» и «Зангарат 5».
Теперь стоимость минуты исходящего звонка на мобильную сеть Beeline в Россию составляет 25 драмов, вместо прежних 35 драмов.
«Запуском тарифных планов «Зангарат» и «Зангарат 5» Beeline внес в тарифную политику компании компонент социальной ответственности. Мы предложили абонентам не только простые и понятные условия, но и самые выгодные цены. Мы продолжаем улучшать наше социальное предложение, предлагая нашим абонентам максимально доступные условия общения с родными и близкими, как в Армении, так и в России и других странах СНГ», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Тарифный план «Зангарат 5» позволяет абонентам, находящимся вне Еревана, звонить на все мобильные номера Beeline в Армении по цене 5 драмов за минуту разговора. Исходящие звонки на мобильную сеть Beeline в России тарифицируются по цене 25 драмов при нахождении абонента вне территории Еревана. Исходящие вызовы из Еревана на все мобильные сети Армении, а также на фиксированную сеть Beeline тарифицируются по цене 29,99 драмов за минуту.
Отметим, что стоимость подключения к тарифному плану «Зангарат 5» составляет 500 драмов. Перейти с другого тарифного плана на «Зангарат 5» можно набрав номер 067408005. Стоимость перехода составляет 200 драмов.