15:16 | 02.11.15 | Նորություններ | 10118
Հեռախոսը գնելու դեպքում բաժանորդին տրամադրվում է «Հարմար» սակագնային փաթեթը եւ 2 ամիս անվճար բաժանորդագրություն «Ակտիվ»  ծառայությանը: Սմարթֆոնի արժեքը 34 900 դրամ է: Այն կարելի է ձեռք բերել նաեւ ապառիկ տարբերակով 12 ամիս տարաժամկետ վճարման պայմանով:
«Beeline-ը կատարում է հերթական քայլն իր հաճախորդներին առավելագույն հասանելի գնով ժամանակակից սմարթֆոններ առաջարկելու ուղղությամբ: Մեր բրենդային սմարթֆոններն արդեն մի քանի անգամ դարձել են ամենավաճառվողը Հայաստանում, եւ այս նոր առաջարկով մենք հույս ունենք եւս մեկ անգամ հաստատել առաջատարի մեր դիրքը շուկայի այս սեգմենտում: Դրա համար մեր նոր սմարթֆոնն ունի բոլոր նախադրյալները` գեղեցիկ ձեւավորում, ժամանակակից միջուկ եւ օպերացիոն համակարգ, հարմար եւ շահավետ սակագնային փաթեթ եւ, իհարկե, ցածր գին ու ապառիկով ձեռք բերելու հնարավորություն»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline Smart 2 սմարթֆոնն աշխատում է Android 5.1 օպերացիոն համակարգով եւ հնարավորություն է տալիս օգտագործել երկու SIM-քարտ:
«Ակտիվ»  ծառայությանը երկու ամիս անվճար բաժանորդագրությունը ներառում է անվճար զանգեր Beeline ցանցի ներսում, 1GB ծավալով ամսական ինտերնետ առանց արագության սահմանափակման եւ անսահմանափակ մուտք facebook.com, ok.ru եւ vk.com սոցիալական ցանցեր։

15:16 | 02.11.15 | Новости | 10124
Beeline объявляет о старте продаж нового брендированного смартфона Beeline Smart 2. Телефон продается с тарифным планом «Удобный» и бесплатной подпиской к услуге «Актив» на два месяца.
Стоимость телефона - 34 900 драмов. Смартфон также можно приобрести в рассрочку на 12 месяцев.
«Beeline делает очередной шаг к тому, чтобы предложить клиентам современные телефоны по максимально доступной цене. Наши брендированные смартфоны уже несколько раз становились самыми продаваемыми в Армении, и нашим новым предложением мы надеемся еще раз подтвердить наше лидерство на этом сегменте рынка. А для этого у нашего нового телефона есть все предпосылки: красивый дизайн, современная начинка и операционная система, удобный и выгодный тариф в комплекте и, конечно же, низкая цена и возможность оплаты в рассрочку», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Смартфон Beeline Smart 2 работает под управлением операционной системы Android 5.1 и позволяет установить две SIM-карты. Телефон работает в сети 3G, обладает хорошими техническими характеристиками, эргономичным дизайном и двумя камерами.
Бесплатная подписка к услуге «Актив» на два месяца позволяет совершать безлимитные звонки в мобильной сети Beeline, ежемесячно предоставляет по 1GB мобильного интернета без ограничения скорости и безлимитный доступ к соц. сайтам facebook.com, ok.ru и vk.com.