16:09 | 13.11.15 | Նորություններ | 6504
Յունիբանկը հատուկ պայմաններով վարկեր կտրամադրի Beeline գրասենյակներից բրենդային հեռախոսներ եւ պլանշետներ ձեռք բերելու համար:
Համագործակցության շրջանակում Beeline Smart Pro սմարթֆոնը եւ Beeline Tab Pro պլանշետը հասանելի են առանց կանխավճարի եւ տարեկան տոկոսադրույքի: Երկու սարքավորումներն էլ կարելի է ձեռք բերել ապառիկ տարբերակով, 12 ամիս ժամկետով՝ 4990 դրամ ամսական վճարով:
Սմարթֆոնի գնորդներն երկու ամիս շարունակ կարող են իրականացնել անսահմանափակ թվով անվճար զանգեր Beeline բջջային ցանցի ներսում եւ կստանան 1Գբ ծավալով բջջային ինտերնետ առանց արագության սահմանափակման եւ facebook.com, ok.ru եւ vk.com սոցիալական ցանցերից անսահամանփակ օգտվելու հնարավորություն:
Պլանշետի գնորդները կստանան 5 Գբ ծավալով գերարագ ինտերնետ եւ մեկ ամիս անվճար բաժանորդագրություն «Infinity 512» սակագնային փաթեթին:
«Beeline-ը շարունակում է հոգ տանել հաճախորդների հարմարավետության մասին` ձգտելով առաջարկել առավելագույնս ձեռնտու գներ եւ պարզ ու հարմար պայմաններ: Յունիբանկի հետ համատեղ նախաձեռնության շնորհիվ մեր բաժանորդներն այլեւս կարիք չունեն մտածելու կանխավճարի եւ տոկոսադրույքների մասին: Այժմ, Beeline գրասենյակներում ապառիկով գնումները նույնպես դարձել են պարզ եւ հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Յունիբանկը ներկայացնում է ապառիկի ամենաձեռնտու պայմանները. 0 տոկոս կանխավճար, 0 տոկոս տոկոսադրույք, 0 տոկոս միջնորդավճար: Վարկային հայտի պատասխանը հաճախորդին տրվում է մեկ րոպեի ընթացքում»,- ասել է Յունիբանկի Վարչության նախագահի տեղակալ, վաճառքների եւ մանրածախ բիզնեսի զարգացման տնօրեն Գուրգեն Ղուկասյանը:

16:09 | 13.11.15 | Новости | 6479
Beeline и Юнибанк предоставят эксклюзивные условия кредитования при покупке брендированных смартфонов и планшетов в офисах Beeline.
В рамках этого сотрудничества смартфон Beeline Smart Pro и планшет Beeline Tab Pro доступны без предоплаты и годовой процентной ставки. Оба девайса можно приобрести в кредит на 12 месяцев за ежемесячную плату в 4990 драмов.
Покупатели смартфона в течение 2 месяцев смогут бесплатно осуществлять безлимитные звонки в мобильной сети Beeline, получат по 1GB мобильного интернета без ограничения скорости и безлимитный доступ к соц. сайтам facebook.com, ok.ru и vk.com.
Покупатели планшета получат 5 Гб высокоскоростного мобильного интернета и бесплатное  подключение на месяц к популярному тарифному плану «Инфинити 512».
«Beeline продолжает заботиться о комфорте клиентов, стараясь предложить им максимально выгодные цены и простые и понятные условия. Благодаря совместной инициативе с Юнибанк, нашим абонентам больше не нужно думать ни о предоплате, ни о процентных ставках. Теперь даже покупка в кредит в офисах Beeline стала простой и удобной», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Благодаря долгосрочному и эффективному сотрудничеству с Beeline, мы можем предложить клиентам новую акцию, в рамках которой «Юнибанк» предоставляет кредит на самых выгодных условиях: предоплата - 0%, процентная ставка - 0%, комиссия – 0%. Ответ по кредитной заявке предоставляется клиенту за минуту. Выгодные условия значительно повышают доступность потребительского кредитования для широких слоев населения, что созвучно стратегии «Юнибанка», - отметил  заместитель председателя Правления, директор по продажам и развитию розничного бизнеса ОАО «Юнибанк» Гурген Гукасян.
Сегодня Юнибанк обслуживает порядка 300 тысяч клиентов и является одним из лидеров по POS и наличным кредитам».
Брендированные телефоны и планшеты Beeline пользуются большой популярностью в Армении, периодически занимая первое место в списке самых продаваемых смартфонов в стране.