11:16 | 17.11.15 | Նորություններ | 5136
Այսուհետ Beeline բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգերի բաժանորդները ԼՂՀ տարածքում ռոումինգում գտնվելիս հնարավորություն կունենան օգտվելու բջջային ինտերնետից 45 դրամ/մեգաբայթ սակագնով:
«Beeline-ը շարունակում է կատարելագործել ծառայությունները` դարձնելով դրանք ավելի պարզ եւ հարմար: GPRS-ռոումինգ ծառայության շնորհիվ ԼՂՀ տարածքում գտնվող մեր բաժանորդներն այժմ հնարավորություն կունենան օգտվելու բջջային ինտերնետից մատչելի սակագնով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Արցախում գտնվելիս ռոումինգի օգտագործման հետ կապված հարցերով կարող եք զանգահարել Beeline հաճախորդների աջակցման կենտրոն՝ +374-8000-0612 անվճար հեռախոսահամարով»,- ասված է հաղորդագրությունում:

11:16 | 17.11.15 | Новости | 5093
Отныне абоненты постоплатной и предоплатной сотовой связи Beeline, находясь в роуминге на территории НКР, смогут пользоваться мобильным интернетом по тарифу 45 драмов за 1 Мбайт.
«Beeline продолжает совершенствовать свои услуги, делая их более простыми и удобными. Благодаря услуге GPRS-роуминг, наши абоненты, находящиеся на территории НКР, теперь смогут пользоваться мобильным интернетом по доступным тарифам», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Находясь в Арцахе, по всем вопросам, связанным с роумингом, абоненты могут звонить в центр поддержки абонентов Beeline по бесплатному номеру +374-8000-0612», - говорится в сообщении.