15:35 | 04.12.15 | Նորություններ | 4984
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինն այսօր հայտարարել է, որ մոտ ապագայում ընկերությունը ծրագրում է փոփոխել ռոումինգի բազային սակագները:
Այս մասին Անդրեյ Պյատախինը հայտարարել է այսօր լրագրողների հետ հանդիպմանը, որի ընթացքում ամփոփել է 2015թ. գործունեությունը:
«Ռոումինգի բազային սակագների փոփոխությունը պլանավորում ենք արդեն մոտ ժամանակներս: Մեր կողմից մեր հաճախորդների համար ոչ միայն փոխում ենք սակագինը, այլեւ այլ երկրների օպերատորներին հնարավորություն ենք տալիս այստեղ բերել իրենց հաճախորդներին՝ ավելի քիչ ծախսերով: Այդպիսով նրանք կկարողանան Ռուսաստանից, Ղազախստանից իրենց հաճախորդներին այստեղ առաջարկել լրիվ այլ սակագներ: Շարժվում ենք առանց ռոումինգի հարթության ձեւավորման ուղղությամբ»,- հայտարարել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրենը:
Մյուս կողմից, նա ընդգծել է, որ ներկայում չի կարող խոսք գնալ ռոումինգի ամբողջական վերացման մասին: Նրա խոսքով՝ Beeline-ը, ամեն դեպքում, իր հաճախորդներին առաջարկելու է ռոումինգի լավագույն գները:

15:35 | 04.12.15 | News | 4978
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin stated today that the company plans to change the roaming basic tariffs soon.
Andrey Pyatakhin said about it today meeting with journalists where he wrapped up activities in 2015.
“We are planning to change basic roaming tariffs soon. Not only do we change the tariffs, we also give operators from abroad the opportunity to bring their customers here paying less money. So, they are able to offer completely different tariffs to their customers from Russia and Kazakhstan. We are working on creating a free roaming platform”, said Beeline Armenia CEO.
On the other hand, he stressed that complete roaming free is impossible. According to him, Beeline will offer the best tariff plans for its customers in any case.