14:40 | 23.12.15 | Նորություններ | 11120
Օրանժ Արմենիայի բաժանորդներն «Orange Կինո» ծառայությունից այսուհետ կարող են օգտվել նաեւ «Yerevan Mall»-ում գործող նորաբաց ԿինոՊարկ կինոթատրոնում:
Ծառայությունը գործում է թե հայկական, թե արտասահմանյան արտադրության ֆիլմերի համար՝ Orange-ի ձայնային ծառայությունների բաժանորդներին հնարավորություն ընձեռելով իրենց մտերիմներին հրավիրել կինո եւ ձեռք բերել 2 տոմս մեկի գնով:
««Orange Կինո» ծառայությունը գործում է արդեն 5-րդ տարին եւ այս ընթացքում հասցրել է մեծ ճանաչում ձեռք բերել մեր բաժանորդների շրջանում: Շարունակելով ամանորյա անակնկալները՝ ուրախ ենք մեր բաժանորդների համար իրենց սիրված ժամանցը դարձնել առավել մատչելի եւ հնարավորություն ընձեռել «Orange Կինո» յուրահատուկ ծառայությունից օգտվել Երեւանի բոլոր խոշոր կինոթատրոններում: Այսօրվանից  արդեն մեր բաժանորդները կարող են իրենց մտերիմների հետ միասին ԿինոՊարկում ցուցադրվող ցանկացած ֆիլմ դիտել՝ 2 տոմսի համար վճարելով մեկի արժեքը»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի Մարքեթինգի եւ հաղորդակցության տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը:

14:40 | 23.12.15 | Новости | 11054
Абоненты «Оранж Армения» теперь могут пользоваться услугой «Orange Кино» в новом кинотеатре «КиноПарк», открывшемся в торговом центре Yerevan Mall.
Услуга действует  для фильмов как армянского, так и иностранного производства, предоставляя абонентам голосовых услуг Orange возможность приглашать своих близких в кино и покупать два билета по цене одного.
«Услуга «Orange Кино» действует уже 5 лет, и за этот период она получила большую популярность среди наших абонентов. Продолжая новогодние сюрпризы, мы рады сделать для них более доступным любимое развлечение, позволив пользоваться уникальной услугой «Orange Кино» во всех крупных кинотеатрах Еревана. С сегодняшнего дня наши абоненты уже могут смотреть все фильмы, демонстрирующиеся в Кинопарке  вместе со своими близкими, покупая два билета по цене одного», - сказал директор отдела маркетинга и коммуникаций Тигран Сафарян.