17:15 | 03.02.16 | Նորություններ | 5170
Փետրվարի 2-ին «Ռոստելեկոմը» IP հեռուստատեսությամբ է ապահովել Նուբարաշեն համայնքի «Երեւանի երեխաների խնամքի եւ պաշտպանության թիվ 2» գիշերօթիկ հաստատության շուրջ 70 սաներին։
Ընկերությունում նշել են, որ հեռուստատեսային սարքը հնարավորություն կտա երեխաներին դիտելու մանկական, երաժշտական, սպորտային, լրատվական, ժամանցային հեռուստաալիքներ։
Ընդհանուր առմամբ, 6-18 տարեկանների տարիքային խմբին հետաքրքրող հեռուստաալիքների թիվը «Ռոստելեկոմի» հեռուստատեսային ծառայությունների շարքում հասնում է 148-ի։
«Մեզ համար շատ կարեւոր է բոլոր բաժանորդներին մատուցել բարձրորակ ծառայություններ, նույնքան կարեւոր են Կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվության շրջանակներում երեխաների եւ ծերերի խնամքի կենտրոններին տրամադրվող ծառայությունները։ Նուբարաշենի «Երեխաների խնամքի եւ պաշտպանության թիվ 2» գիշերօթիկ հաստատությանն աջակցություն ցուցաբերվում է 2013 թվականից եւ այն շարունակական բնույթ է կրելու»,- ասել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստան, «ՋԻԷՆՍԻ-ԱԼՖԱ» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։

17:15 | 03.02.16 | News | 5118
Rostelecom will provide IP TV connection to 70 students of Nubarashen 2 Children’s Care and Protection boarding school.
The company stated that the TV gadget will give the children the opportunity to watch juvenile, music, news and entertainment channels.
All in all, Rostelecom has 148 TV services suitable for 6-18 age group.
“It’s important to provide high-class service to all our customers. Services provided to care centers of children and elderly people within the corporate social responsibility are just as important. We have supported Nubarashen 2 Children’s Care and Protection boarding school since 2013 and it will have a continuous character”, said CEO of CJSC “GNC-ALFA”, "Rostelecom” in Armenia, Hayk Faramazyan.