11:56 | 23.02.16 | Նորություններ | 5024
Beeline-ը եւ Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղը հայտարարում են Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում «Լավագույն ընկերներ» խորագրով մրցույթի անցկացման մասին: Մրցույթն անցկացվում է Բրիտանական ֆիլմերի 14-րդ փառատոնի շրջանակում:
«Լավագույն ընկերներ» խորագրով մրցույթի գլխավոր հաղթողները Beeline-ի կողմից որպես մրցանակ կստանան Beeline Fast սմարթֆոններ:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է փետրվարի 20-26-ը «Մոսկվա» կինոթատրոնում դիտել փառատոնի ֆիլմերից մեկը, ընկերների հետ լուսանկարվել կինոթատրոնի սրահում տեղադրված Best Friends վահանակի մոտ եւ ուղարկել լուսանկարը pr@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին մինչեւ փետրվարի 27-ը՝ ժամը 14։00-ն։
Մրցույթի պայմաններին բավարարող բոլոր լուսանկարները կտեղադրվեն Ֆեյսբուքում Beeline Armenia պաշտոնական էջում եւ կմասնակցեն քվեարկությանը: Հաղթող կճանաչվեն առավելագույն թվով քվե հավաքած երեք լուսանկարների հեղինակները:
«Beeline-ի աջակցությամբ անցկացվող Բրիտանական ֆիլմերի փառատոնը ոչ միայն հայ հանդիսատեսին հնարավորություն է տալիս ծանոթանալ Բրիտանական կինոարվեստի լավագույն գործերին, այլ նաեւ օգնում է փոխել մարդկանց կյանքը դեպի ավելի լավը: «Լավագույն ընկերներ» խորագրով մրցույթը փառատոնի մասնակիցների եւ հատկապես երիտասարդների մոտ կամրապնդի մեր կյանքի կարեւորագույն գաղափարներից մեկը` ընկերությունը, դառնալով ընկերների հետ հիանալի ժամանակ անցկացնելու եւս մեկ առիթ եւ բազմապատկելով փառատոնի պարգեւած դրական զգացողություններն ու վառ տպավորություններ», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

Beeline and the British Council Armenia announce “Best Friends” contest on Beeline Armenia official Facebook page. The contest is held within the 14th British Film Festival.
“Best Friends” contest winners will get Beeline Fast smartphone from Beeline.
To take part in the contest, you need to see one of the movies showed within the 14th British Film Festival in Moscow cinema on February 20-26, take a picture with your friends in the cinema hall (near Best Friends banner at the hall) and send it to pr@beeline.am email address by February 27, 14:00.
All photos eligible to the contest terms will be posted on Beeline Armenia official Facebook page and will participate in the contest. Authors of 3 photos with the most number of likes will win.
“The 14th British Film Festival, carried out with Beeline’s support, not only gives Armenian viewer the opportunity to get acquainted with the best works of British filmography but also makes change people’s lives to better. “Best Friends” contest will strengthen one of the most important ideas in life- friendship, becoming yet another opportunity to spend wonderful time with friends and multiplying positive feelings and bright impressions received from the festival”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.