11:56 | 23.02.16 | Նորություններ | 5024
Beeline-ը եւ Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղը հայտարարում են Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում «Լավագույն ընկերներ» խորագրով մրցույթի անցկացման մասին: Մրցույթն անցկացվում է Բրիտանական ֆիլմերի 14-րդ փառատոնի շրջանակում:
«Լավագույն ընկերներ» խորագրով մրցույթի գլխավոր հաղթողները Beeline-ի կողմից որպես մրցանակ կստանան Beeline Fast սմարթֆոններ:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է փետրվարի 20-26-ը «Մոսկվա» կինոթատրոնում դիտել փառատոնի ֆիլմերից մեկը, ընկերների հետ լուսանկարվել կինոթատրոնի սրահում տեղադրված Best Friends վահանակի մոտ եւ ուղարկել լուսանկարը pr@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին մինչեւ փետրվարի 27-ը՝ ժամը 14։00-ն։
Մրցույթի պայմաններին բավարարող բոլոր լուսանկարները կտեղադրվեն Ֆեյսբուքում Beeline Armenia պաշտոնական էջում եւ կմասնակցեն քվեարկությանը: Հաղթող կճանաչվեն առավելագույն թվով քվե հավաքած երեք լուսանկարների հեղինակները:
«Beeline-ի աջակցությամբ անցկացվող Բրիտանական ֆիլմերի փառատոնը ոչ միայն հայ հանդիսատեսին հնարավորություն է տալիս ծանոթանալ Բրիտանական կինոարվեստի լավագույն գործերին, այլ նաեւ օգնում է փոխել մարդկանց կյանքը դեպի ավելի լավը: «Լավագույն ընկերներ» խորագրով մրցույթը փառատոնի մասնակիցների եւ հատկապես երիտասարդների մոտ կամրապնդի մեր կյանքի կարեւորագույն գաղափարներից մեկը` ընկերությունը, դառնալով ընկերների հետ հիանալի ժամանակ անցկացնելու եւս մեկ առիթ եւ բազմապատկելով փառատոնի պարգեւած դրական զգացողություններն ու վառ տպավորություններ», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

11:56 | 23.02.16 | Новости | 5010
Beeline и ереванский филиал Британского совета объявили начало конкурса «Лучшие друзья», который будет проходить на официальной страничке Beeline Armenia в социальной сети Facebook.
Победители конкурса «Лучшие друзья» получат смартфоны Beeline Fast.
Для участия в конкурсе необходимо 20-26 февраля посмотреть один из фильмов в рамках фестиваля, вместе с друзьями сфотографироваться у баннера  Best Friends и отправить фотографию на эл. почту pr@beeline.am до 14:00 27 февраля.
Все фотографии, удовлетворяющие условиям конкурса, будут выложены на официальной страничке Beeline Armenia в Facebook и примут участие в голосовании. Победителями будут признаны три фотографии, набравшие наибольшее количество голосов.
«Фестиваль британских фильмов, проходящий при поддержке Beeline, не только предоставляет армянскому зрителю возможность знакомиться с лучшими образцами британского кинематографа, но и помогает изменить жизни людей к лучшему. Конкурс под названием «Лучшие друзья» укрепит у участников фестиваля и особенно молодежи одну из важнейших идей в жизни – дружбу, став еще одним поводом хорошо провести время с друзьями и умножив положительные ощущения и яркие впечатления от фестиваля», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.