17:12 | 25.02.16 | Նորություններ | 5583
Beeline բրենդային սմարթֆոններն ու պլանշետները 2015թ. Հայաստանում ամենաշատ վաճառված սարքավորումների թվում են՝ համաձայն մարքեթինգային հետազոտությունների GFK ինստիտուտի իրականացրած հայաստանյան շուկայի թվային տեխնիկայի «Մանրածախ վաճառքների մոնիտորինգ» անկախ հետազոտության տվյալների։
Beeline-ում նշել են, որ մասնավորապես, 2015թ. Հայաստանում վաճառված Beeline սմարթֆոնների թիվը 128%-ով գերազանցել է 2014թ. նույն ցուցանիշը: 2015թ. ընթացքում Հայաստանում վաճառված սմարթֆոնների ավելի քան 11%-ը Beeline բրենդային սմարթֆոններ են: Հայաստանում վաճառված պլանշետների նույնքան տոկոսը կազմում են Beeline բրենդային պլանշետները:
«Beeline-ը հերթական անգամ գրանցում է բրենդային սարքավորումների վաճառքների ռեկորդային ցուցանիշ, ինչն, անկասկած, վկայում է գին-որակ ամենագրավիչ համակցության մասին: Մեր սարքավորումները հասանելի են, իսկ նրանց հետ առաջարկվող ծառայությունների փաթեթները` պարզ եւ հարմար: Մենք կշարունակենք աշխատել սմարթֆոնների տեսականու հետագա ընդլայնման եւ ծառայությունների զարգացման ուղղությամբ, որպեսզի մեր հաճախորդներին առաջարկենք որակի եւ հարմարավետության ավելի գրավիչ համակցություն Beeline-ի ծառայություններից օգտվելիս»,- նշել է Հայաստանոմ Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

17:12 | 25.02.16 | News | 5628
Beeline brand smartphones and tablets are among the best selling devices in Armenia in 2015, according to “Retail Sales Monitoring” independent research of Armenian market’s digital equipment conducted by GFK market research institute.
Beeline noted that particularly the number of Beeline smartphones sold in Armenia in 2015 exceeded the same index of 2014 by 128%. Over 11% of smartphones sold in Armenia in 2015 are Beeline brand smartphones.
“Beeline once again registers a record index of brand smartphones sales, which undoubtedly is evidence of the most attractive price and quality ratio. Our devices are accessible, and service packages offered with them are simple and convenient. We will continue to work on further broadening of smartphones assortment and development of services to offer our customers a more attractive combination of quality and comfort for Beeline services,” noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.