13:27 | 12.04.16 | Նորություններ | 6298
Համագործակցության արդյունքում մինչեւ ս.թ. ապրիլի 30-ը տրվում է առանց միջնորդավճարի դրամական փոխանցումներ կատարելու հնարավորություն:
Գանձվում է միայն արտարժույթի փոխարկման վճարը:
«Հաճախորդներին նոր գործիքներ առաջարկելու ՄոբիԴրամի մոտեցումը նպատակ ունի նպաստել սպասարկման ոլորտի բարելավմանը եւ կրճատել ժամանակի անհարկի կորուստը: Միջազգային ճանաչում եւ Եվրամիության տարածքում գործունեության ծավալման արտոնություն ունեցող Skrill վճարային համակարգի հաճախորդները կարող են մատչելի եւ ապահով դրամական փոխանցումներ կատարել աշխարհի 200 երկրից»,- ասված է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի տարածած հաղորդագրությունում:
ՄոբիԴրամի հաշվին փոխանցում կատարելու համար գործարքն իրականացնողին անհրաժեշտ է իմանալ ստացողի բջջային հեռախոսի համարը եւ անունը:

13:27 | 12.04.16 | Новости | 6307
В результате сотрудничества до 30 апреля текущего года денежные переводы по системе можно будет совершать без комиссии. Взиматься будет исключительно плата за обмен валюты.
«Подход МобиДрам, связанный с созданием все новых инструментов, рассчитан на улучшение сферы услуг и сокращение неоправданной траты времени. Клиенты известной во всем мире платежной системы Skrill, которая имеет лицензию на осуществление деятельности в зоне Евросоюза, смогут совершать доступные и безопасные денежные переводы из 200 стран мира», - говорится в распространенном ВиваСелл-МТС сообщении.