13:19 | 01.06.16 | Նորություններ | 7276
Այսօր Beeline-ի աջակցությամբ Ալ. Թամանյանի անվան ճարտարապետության ազգային թանգարան-ինստիտուտում տեղի է ունեցել Էդուարդ Միրզոյանի անվան լարային քառյակի բարեգործական համերգը` նվիրված Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվան:
«Շնորհավորում եմ բոլոր մանուկներին այս հրաշալի ու պայծառ տոնի կապակցությամբ եւ մաղթում, որ նրանց բոլոր օրերը հագեցած լինեն այսօրվա դրական լիցքերով ու ժպիտներով: Երեխաները մշտապես գտնվում են Beeline-ի ուշադրության կենտրոնում, եւ մենք ուրախ ենք աջակցել այն միջոցառումներին, որոնք օգնում են երեխաների կյանքը դարձնել ավելի լավը եւ նրանց համար կերտել պայծառ ապագա»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Բարեգործական միջոցառումների շրջանակում թանգարանում նաեւ բացվել է «Այբ» դպրոցի, IQ մանկապարտեզի եւ «Աուտիզմ ազգային հիմնադրամ»-ի «Իմ ուղին» ուսումնավերականգնողական կենտրոնի երեխաների ձեռքի աշխատանքների ցուցահանդեսը, որը կգործի մինչեւ հունիսի 15-ը:

A charitable concert of the Edvard Mirzoyan Quartet, dedicated to International Children’s Day, took place today at Alexander Tamanyan Research Museum-Institute with the support of Beeline.
“I congratulate children on the occasion of this wonderful bright holiday, and I wish all their days to be filled with positive emotions and smiles. Beeline always keeps children in the centre of its attention, and we are happy to support events that help make children’s lives better and build good future for them,” noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
The framework of charitable events at the museum included opening of Ayb School, IQ kindergarten, and the exhibition of children’s artwork from My Way rehabilitation center of the National Autism Fund, which will work until June 15.