05:55 | 14.07.16 | Նորություններ | 9016
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչեւ 2016թ. հոկտեմբերի 31-ը ընկերության բաժանորդները, ակտիվացնելով ռոումինգ ծառայությունը եւ արդեն Վրաստանում միանալով «Magticom» կամ «Geocell» ցանցին, ինտերնետից կարող են օգտվել 25 դրամ/ՄԲ սակագնով: Ելքային կարճ հաղորդագրությունների համար եւս սակագինը կազմում է 25 դրամ/SMS:
«Ներկայումս, համացանցի եւ առհասարակ՝ բջջային հեռախոսակապի միջոցով կապի մեջ մնալը չափազանց կարեւոր է, անկախ նրանցից՝ աշխատավայրում ես, տանը, թե՝ արտերկրում՝ հանգստի նպատակով: Արձակուրդն անցկացնելու կամ գործնական նպատակներով Վրաստան այցելող իր բաժանորդներին հաղորդակցման մատչելի հնարավորություն ընձեռելու համար՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը Վրաստանի «Magticom» եւ «Geocell» ցանցերում սահմանել է 25 դրամ սակագին` ինտերնետի 1 ՄԲ-ի համար: Ելքային կարճ հաղորդագրությունների համար եւս սակագինը կկազմի 25 դրամ»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

05:55 | 14.07.16 | Новости | 9004
ВиваСелл-МТС сообщает, что до 31 октября 2016 года абоненты компании, активировав услугу роуминга и подключившись в Грузии к сетям Magticom или Geocell, смогут пользоваться интернетом по тарифу 25 драмов за 1 Мб. Для исходящих SMS тариф также составляет 25 драмов.
«В настоящее время крайне важно оставаться на связи посредством интернет и вообще мобильного телефона, независимо от того, где ты – на работе, дома или на отдыхе за рубежом. Чтобы предоставить доступные возможности для коммуникации своим абонентам, которые отправляются в Грузию на отдых или в командировку, ВиваСелл-МТС до 31 октября в рамках сетей Magticom и Geocell устанавливает тариф 25 драмов за 1 Мб для интернета. Для исходящих сообщений также действует тариф 25 драмов», - отметил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.