14:07 | 14.07.16 | Նորություններ | 8254
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչեւ 2016թ. օգոստոսի 15-ն ընտրելով Alcatel Pixi 3 (4), Alcatel Pixi 4 (4) կամ BLU Dash L սմարթֆոնը եւ բաժանորդագրվելով «STARTPHONE» սակագնային պլանին 24 ամսով՝ ամսական 2500 դրամի դիմաց բաժանորդը ստանում է 1500 ներցանցային րոպե, 1000 ՄԲ ինտերնետ եւ ցանցի ներսում 1000 SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:
Առաջարկի շրջանակում սմարթֆոնը կարելի է ստանալ 1 դրամով:
««STARTPHONE» սակագնային պլանի նկատմամբ աճող հետաքրքրությունը պայմանավորված է նրանով, որ գործում է «բոլորը՝ մեկում» սկզբունքով: Բաժանորդագրվելով այդ սակագնային պլանին, բաժանորդը կարող է ոչ միայն սարքերի լայն տեսականուց ընտրել գնային ցանկացած կատեգորիայում իրեն առավել հարմար սմարթֆոնը, այլեւ՝ Հայաստանում ամենաընդարձակ բջջային ցանցի ներսում ստանալ զգալի քանակությամբ խոսելաժամանակ, SMS հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն, ինչպես նաեւ որոշակի ծավալի ինտերնետ: «STARTPHONE» սակագնային պլանի առավելություններից են նաեւ ամսավճարի մատչելիությունը, բաժանորդագրության դյուրին ընթացակարգը, ինչպես նաեւ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններում հաճախորդների սպասարկման բարձր որակը»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

14:07 | 14.07.16 | Новости | 8272
ВиваСелл-МТС сообщает, что до 15 августа 2016 года выбрав смартфоны Alcatel Pixi 3 (4), Alcatel Pixi 4 (4) или BLU Dash L и подписавшись на тарифный план STARTPHONE на 24 месяца, абоненты будут получать за ежемесячную плату 2500 драмов 1500 внутрисетевых минут, 1000 Мб интернета и возможность отправлять 1000 SMS.
В рамках предложения смартфон можно получить за 1 драм.
«Растущий интерес к тарифному плану STARTPHONE обусловлен тем, что он действует по принципу «все включено». Подписавшись на этот тарифный план, абонент может не только выбрать из широкой линейки устройств смартфон, который больше подходит ему по ценовой категории, но и получить внутри самой широкой сотовой сети Армении значительное время для разговоров, возможность отправлять SMS, а также определенный объем интернета. Среди преимуществ тарифного плана STARTPHONE также доступная ежемесячная плата, простая процедура подписки и высокое качество обслуживания абонентов в офисах обслуживания ВиваСелл-МТС», - отметил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.