11:45 | 19.07.16 | Նորություններ | 5925
Beeline-ի հովանավորությամբ հուլիսի 15-17-ը Գեղարքունիքի մարզի Շորժա համայնքի մոտ գտնվող «Վիշապ» լողափում «Սիվիլ Արտ» մշակութային հասարակական կազմակերպությունն անցկացրել է «Հուսո առագաստ 2016» հեղինակային երգի համահայկական երկրորդ փառատոնը։
Փառատոնի գլխավոր հովանավորը Beeline-ն է։
«Հուսո առագաստ»-ը նպատակ ունի բացահայտել ասպարեզում նորանուն հեղինակ-կատարողների, բեմ տրամադրել եւ նպաստել նրանց ստեղծագործական առաջընթացին։
Փառատոնի ընթացքում շնորհակալագիր է հանձնվել Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինին՝ «Հուսո առագաստ-2016» հեղինակային երգի համահայկական փառատոնին աջակցելու համար։
«Beeline-ի կորպորատիվ սոցիալական ռազմավարության շրջանակում մենք կարեւորում ենք այն միջոցառումները, որոնք ուղղված են հատկապես երիտասարդների համար նոր հեռանկարների ստեղծմանը եւ նրանց կյանքն ավելի լավը դարձնելուն: Ուրախ  ենք, որ ականատեսն եղանք  երիտասարդ հեղինակ-կատարողների ելույթներին եւ հանդիպեցինք այնպիսի տաղանդավոր երիտասարդների, ովքեր կզարգացնեն երաժշտական այս ուղղությունը Հայաստանում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

11:45 | 19.07.16 | Новости | 5927
При поддержке Beeline 15-17 июля культурная общественная организация «Сивил арт» провела второй всеармянский фестиваль авторской песни «Парус надежды 2016» на пляже «Вишап» у общины Шоржа в марзе Гегаркуник.
Главный спонсор фестиваля – компания Beeline.
Цель «Паруса надежды» - раскрыть начинающих бардов, предоставить им сцену и способствовать их творческому прогрессу.
В ходе фестиваля гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин получил благодарственную грамоту за оказание поддержки фестивалю авторской песни «Парус надежды-2016».
«В рамках корпоративной социальной стратегии Beeline мы придаем особую важность мероприятиям, направленным на создание перспектив для молодежи и на то, чтобы изменить их жизни к лучшему. Мы рады стать свидетелями выступлений молодых бардов, которые украсят это музыкальное направление в Армении», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.