15:59 | 03.08.16 | Նորություններ | 8194
«Այ Էյ Բի բիզնեսի միջազգային ակադեմիայի ամառային դպրոց՝ պատանի առաջնորդների համար» ծրագրի շրջանակում 12-16 տարեկան քսան աշակերտ այցելել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխամասային գրասենյակ:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը հյուրերին է ներկայացրել կազմակերպության կառավարման գործընթացների մշակույթը, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հաջողության պատմությունը, արժեքներն ու համոզմունքները:
Աշակերտները ծանոթացել են նաեւ բջջային կապի տեխնոլոգիաների հիմունքներին՝ այցելելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի օպերացիոն հիմնական կենտրոններ. զանգերի կենտրոն, տեխնիկական կենտրոն եւ սպասարկման կենտրոն:
«Միշտ հաճելի է տեսնել երեխաների՝ նոր գիտելիք ստանալու, զարգանալու եւ աճելու ձգտումը: Մեր ընկերության ամենաարժեքավոր ձեռքբերումներից մեկը տարիների փորձն է, ինչը միշտ պատրաստ ենք կիսել նրանց հետ, ովքեր բռնել են հաջողության հասնելու ճանապարհը»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

15:59 | 03.08.16 | Новости | 8180
В рамках программы «Летняя школа для юных лидеров международной академии бизнеса Ай Эй Би» 20 школьников 12-16 лет посетили головной офис ВиваСелл-МТС.
Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян представил юным гостям культуру управления организацией, историю успеха ВиваСелл-МТС, а также ценности и убеждения компании.
Ученики познакомились с основами технологии сотовой связи, посетив основные операционные пункты ВиваСелл-МТС: колл-центр, технический центр и центр обслуживания.
«Всегда приятно видеть стремление детей к знаниям, развитию и росту. Одно из важнейших достижений нашей компании – многолетний опыт, которым мы всегда готовы делиться с теми, кто выбрал путь успеха», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.