15:45 | 16.08.16 | Նորություններ | 9435
Beeline-ն անցկացնում է ակցիա «Ռուսաստանյան 20» ծառայության բաժանորդների համար, որի շրջանակում մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը ծառայության բաժանորդները  հնարավորություն կստանան 1000 դրամ ամսավճարի դիմաց 30 օրվա ընթացքում կատարել զանգեր դեպի ՌԴ բոլոր ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր 20 դրամ/րոպե սակագնով:
«Ռուսաստանյան» ծառայությունը մեծ տարածում ունի մեր հաճախորդների շրջանում, եւ օրինաչափ է, որ մենք ստանում ենք բազմաթիվ դրական արձագանքներ ու առաջարկներ այն բարելավելու ուղղությամբ: Ամենատարածված առաջարկը վերաբերում էր բաժանորդներին դեպի Ռուսաստանի բոլոր համարներ զանգելու հնարավորություն ընձեռելուն: Ձգտելով ծառայություններն առավելագույնս հասկանալի եւ պարզ դարձնել` Beeline-ն իր բոլոր բաժանորդներին նման հնարավորություն է ընձեռում», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ռուսաստանյան 20» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` հավաքելով *0050# USSD-հրահանգը: Ծառայության գործողության ժամկետը 30 օր է: Ժամկետի ավարտից հետո բաժանորդի հաշվեկշռին բավականաչափ գումար լինելու դեպքում ծառայությունն ավտոմատ կերպով կերկարաձգվի եւս 30 օրով: Բաժանորդը կարող է ցանկացած ժամանակ անջատել ծառայությունը` հավաքելով *0051# հրահանգը։
Հիշեցնենք, որ նախքան ակցիայի մեկնարկը «Ռուսաստանյան 20» ծառայությունը հնարավորություն էր ընձեռում մեկ ամսվա ընթացքում իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ միջազգային զանգեր միայն դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային, ինչպես նաեւ ՌԴ ֆիքսված ցանցեր 20 դր/րոպե սակագնով՝ վճարելով ամսական 1000 դրամ:

15:45 | 16.08.16 | Новости | 9416
Beeline проводит акцию для абонентов услуги «Русастанян 20». До 31 октября 2016 года абоненты услуги «Русастанян 20» за ежемесячную плату в 1000 драмов смогут в течение 30 дней совершать звонки на все мобильные и фиксированные сети России по тарифу 20 драмов за минуту разговора.
«Услуга «Русастанян» пользуется очень большой популярностью у наших клиентов и закономерно, что мы получаем большое количество позитивных отзывов и предложений по ее улучшению. Самым популярным предложением стало: предоставить возможность абонентам из Армении звонить на все номера в Россию. Стараясь сделать свои услуги максимально понятными и простыми, Beeline предоставляет такую возможность всем своим клиентам», – отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Подключить услугу «Русастанян 20» можно с помощью запроса на номер *0050#. Услуга будет действовать в течение 30 дней. После истечения срока, при наличии достаточной суммы на счету абонента, услуга автоматически продлевается еще на 30 дней. Услугу можно отключить, набрав номер *0051#.
Напомним, что до старта акции услуга «Русастанян 20», за ежемесячную плату в 1000 драмов, позволяла абонентам в течение 30 дней совершать звонки по тарифу 20 драм/мин только на фиксированные номера в России и мобильную сеть Beeline.