11:28 | 13.09.16 | Նորություններ | 19332
Ակցիայի շրջանակում Beeline Pro 4 սմարթֆոն գնելու դեպքում հաճախորդը կստանա մեկ ամսով  բաժանորդագրություն «Սմարթ  Հատուկ» կանխավճարային սակագնային փաթեթին եւ 5000 ՄԲ ծավալով բջջային ինտերնետ, որը կարող է օգտագործել վեց ամսվա ընթացքում:
«Անցած շաբաթ Beeline–ը հայտարարեց 4G/LTE նոր բջջային ցանցի գործարկման մասին Երեւանում: Նոր ցանցը հատկանշանական է նրանով, որ հնարավորություն է տալիս օգտվելու շատ բարձր արագությամբ բջջային ինտերնետից, որը հասնում է մինչեւ 60 Մբ/վրկ արագության։ Սակայն սմարթֆոնների միջազգային շուկայում իրավիճակն այնպիսին է, որ 4G ցանցն ապահովող հեռախոսների արժեքը բավականին թանկ է։ Որպեսզի լուծենք այս խնդիրը ընկերությունն առաջարկում է իր սեփական լուծումը՝ նոր 4G սմարթֆոն Beeline Pro 4, որն տարբերվում է ցածր գնով եւ հնարավորություն է տալիս հաճախորդին լիովին զգալ մեր չորրորդ սերնդի ցանցի առավելությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

11:28 | 13.09.16 | News | 19375
Within the frames of the sales, by buying Beeline Pro 4 smartphone, the customers will get 1-month subscription to “Smart Special” prepaid tariff plan and 5000 MB speed Mobile Internet, which will be available during 6 months.
“Last week Beeline announced the launch of the 4G/LTE Mobile network in Yerevan. The new network is significant, as it gives the opportunity to access very fast 60 MB/s Mobile Internet service. It is also worth mentioning that the prices for 4G compliant smartphones are rather high on the international smartphone market. To solve this problem, the company offers its own solution: a new 4G compliant Pro 4 smartphone, which differs with its low price and availability to experience the advantages of our fourth generation network,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin noted.