17:00 | 13.10.16 | Նորություններ | 14220
Beeline-ը հայտարարում է, որ մինչեւ 2016թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ երկարացվել է հետվճարային «Սմարթ» փաթեթների ակցիայի ժամկետները։
2016թ. հոկտեմբերից սկսած` ամսվա ընթացքում չօգտագործված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները փոխանցվում են հաջորդ ամիս եւ գումարվում նոր փաթեթի րոպեներին, ՄԲ-ներին եւ SMS-ներին։ Ընդ որում, հաջորդ ամիս փոխանցվող րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների ծավալը չի կարող գերազանցել տվյալ սակագնային փաթեթով նախատեսված 1 ամսվա համար րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների ծավալը։
«Beeline-ը շարունակում է անել հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի էլ ավելի մոտ լինի իր բաժանորդներին եւ առաջարկի պարզ եւ հարմար ծառայություններ։ Ընդառաջ գնալով բազմաթիվ բաժանորդների առաջարկներին՝ մենք երկարացրել ենք չօգտագործված րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների փոխանցման ակցիայի ժամկետները։ Համոզված եմ, որ այս քայլով մենք ոչ միայն բաժանորդին հնարավորության կընձեռենք օգտվել մեր ծառայություններից առավել հարմար եւ մատչելի պայմաններով, այլ եւս մեկ անգամ կապացուցենք, մեր սերը եւ հոգատարությունը նրանց նկատմաբ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

17:00 | 13.10.16 | Новости | 14250
Beeline объявляет о продлении акции по переносу на следующий месяц неиспользованных минут, МБ и SMS для абонентов постоплатной системы расчетов тарифных планов «Смарт». Акция действует по 31 декабря текущего года.
Начиная с октября 2016 года неизрасходованные в течение месяца минуты, SMS и МБ переносятся на следующий месяц и суммируются с новым пакетом разговорного времени, МБ интернета и SMS. При этом абонент может накапливать минуты, SMS и МБ до одномесячного объема минут, SMS, МБ предоставляемых в рамках тарифного плана.
Так, абоненты тарифного плана «Смарт 7500» могут максимально накопить 350 минут разговорного времени на другие моб.сети РА и НКР, США, Россия и Канада, 1000 SMS и 12000 МБ интернета.
«Beeline продолжает работать над тем, чтобы быть максимально ближе к клиенту и предлагать самые простые и удобные услуги. По многочисленным просьбам абонентов, мы продлили акцию по переносу неиспользованных минут, SMS и интернета. Это позволит абонентам быть уверенными, что в нужный момент этот резерв будет под рукой и позволит им почувствовать заботу оператора о клиенте», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.