16:50 | 17.10.16 | Նորություններ | 13687
Beeline-ը հայտարարում է, որ Հայաստանի բոլոր բնակիչները կարող են Beeline քարտային հեռախոսներից իրականացնել անվճար զանգեր դեպի Beeline-ի ֆիքսված ցանց ողջ Հայաստանում։ Քարտային հեռախոսներից հնարավոր է զանգել ինչպես քարտի առկայության, այնպես էլ դրա բացակայության դեպքում։
Թե առանց քարտի, թե քարտի միջոցով անվճար զանգ կատարելու համար, հեռախոսահամարը հավաքելուց առաջ, պետք է անպայման հավաքել 9 թիվը, այլապես զանգը կտարիֆիկացվի։ 9 թիվը հավաքելուց հետո անհրաժեշտ է սպասել մոտ 5 վայրկյան եւ հետո միայն հավաքել քաղաքի կոդը եւ զանգվող բաժանորդի հեռախոսահամարը։
«Մենք շարունակում ենք արդիականացնել ֆիքսված հեռախոսակապը, եւ հերթական անակնկալը Հայաստանի բնակիչների համար կլինի այն, որ փողոցներում տեղադրված Beeline-ի քարտային հեռախոսներից հնարավոր է անվճար զանգել դեպի Beeline ֆիքսված ցանց ողջ Հայաստանով մեկ։ Քարտային հեռախոսներից անվճար զանգեր կատարելու մեր այս նախաձեռնությունը ունի վառ արտահայտված սոցիալական բաղադրիչ եւ մեկ անգամ եւս ապացուցում է մեր սերը եւ հոգատարությունը բաժանորդների նկատմաբ։ Beeline–ն իր սոցիալական պատասխանատվության շրջանակում իրականացված ծրագրերի շնորհիվ փորձում է օգնել մարդկանց կյանքը դարձնել էլ ավելի լավը, իսկ անվճար զանգեր կատարելու հնարավորությունը խիստ օգտակար է եւ արդիական։ Առանձին նշեմ, որ մեր քարտային հեռախոսներից կարող են օգտվել ոչ միայն մեր բաժանորդները, այլ նաեւ Հայաստանի բոլոր բնակիչները»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Կցանականայի տեղեկացնել, որ այս նախաձեռնության շրջանակում, 2016թ–ի հոկտեմբերի 20-ին Beeline–ը կանցկացնի հատուկ ակցիա։ Որպես հուշում, թե ինչպես մասնակցել ակցիային եւ ստանալ նվեր Beeline–ից, կարող եմ ասել, որ մայրաքաղաքի բոլոր բնակիչները լինեն ուշադիր մոտակայքում գտնվող Beeline–ի քարտային հեռախոսներին»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։

16:50 | 17.10.16 | News | 13675
Beeline announced that all residents of Armenia can make free calls from Beeline pay phones to Beeline fixed network throughout the country. It is possible to make calls with our without a card.
To call with our without a card, press 9 before dialing the number, otherwise the call will be paid. After pressing 9, wait about 5 seconds, enter the city code and the phone number itself.
“We continue modernization of fixed connection, and the next surprise for Armenian residents is that they can make free calls to Beeline numbers throughout Armenia from the Beeline pay phones installed in the streets. Our initiative on free calls from pay phones has a prominent social element and proves once again our care for the customers. By the projects realized within the social responsibility policy Beeline tries to help improve people’s lives, and the opportunity to call for free is very useful and relevant. I would like to single out the fact that our pay phones are accessible not only for our subscribers, but for all residents of Armenia,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pytakhin.
“I’d like to inform that within this initiative, on 20 October 2016 Beeline will hold a special promotion. As a hint on how you can take part in it and get a present from Beeline, I can say that all residents of the capital should be attentive to nearby Beeline pay phones,” noted Beeline Armenia Commercial Director Hayk Karapetyan.