16:50 | 17.10.16 | Նորություններ | 13687
Beeline-ը հայտարարում է, որ Հայաստանի բոլոր բնակիչները կարող են Beeline քարտային հեռախոսներից իրականացնել անվճար զանգեր դեպի Beeline-ի ֆիքսված ցանց ողջ Հայաստանում։ Քարտային հեռախոսներից հնարավոր է զանգել ինչպես քարտի առկայության, այնպես էլ դրա բացակայության դեպքում։
Թե առանց քարտի, թե քարտի միջոցով անվճար զանգ կատարելու համար, հեռախոսահամարը հավաքելուց առաջ, պետք է անպայման հավաքել 9 թիվը, այլապես զանգը կտարիֆիկացվի։ 9 թիվը հավաքելուց հետո անհրաժեշտ է սպասել մոտ 5 վայրկյան եւ հետո միայն հավաքել քաղաքի կոդը եւ զանգվող բաժանորդի հեռախոսահամարը։
«Մենք շարունակում ենք արդիականացնել ֆիքսված հեռախոսակապը, եւ հերթական անակնկալը Հայաստանի բնակիչների համար կլինի այն, որ փողոցներում տեղադրված Beeline-ի քարտային հեռախոսներից հնարավոր է անվճար զանգել դեպի Beeline ֆիքսված ցանց ողջ Հայաստանով մեկ։ Քարտային հեռախոսներից անվճար զանգեր կատարելու մեր այս նախաձեռնությունը ունի վառ արտահայտված սոցիալական բաղադրիչ եւ մեկ անգամ եւս ապացուցում է մեր սերը եւ հոգատարությունը բաժանորդների նկատմաբ։ Beeline–ն իր սոցիալական պատասխանատվության շրջանակում իրականացված ծրագրերի շնորհիվ փորձում է օգնել մարդկանց կյանքը դարձնել էլ ավելի լավը, իսկ անվճար զանգեր կատարելու հնարավորությունը խիստ օգտակար է եւ արդիական։ Առանձին նշեմ, որ մեր քարտային հեռախոսներից կարող են օգտվել ոչ միայն մեր բաժանորդները, այլ նաեւ Հայաստանի բոլոր բնակիչները»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Կցանականայի տեղեկացնել, որ այս նախաձեռնության շրջանակում, 2016թ–ի հոկտեմբերի 20-ին Beeline–ը կանցկացնի հատուկ ակցիա։ Որպես հուշում, թե ինչպես մասնակցել ակցիային եւ ստանալ նվեր Beeline–ից, կարող եմ ասել, որ մայրաքաղաքի բոլոր բնակիչները լինեն ուշադիր մոտակայքում գտնվող Beeline–ի քարտային հեռախոսներին»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։

16:50 | 17.10.16 | Новости | 13707
Beeline сообщает, все жители Армении теперь могут совершать бесплатные звонки с таксофонов Beeline на любые фиксированные номера Beeline по всей Армении. Звонить с таксофонов можно как при наличии карточки, так и без.
Чтобы совершить бесплатный звонок, перед набором номера нужно набрать цифру 9, иначе звонок будет тарифицироваться. После набора цифры 9 нужно набирать код города, подождать около 5 секунд, а затем номер вызываемого абонента.
«Мы продолжаем модернизировать фиксированную сеть и очередным приятным сюрпризом для жителей Армении стало то, что теперь можно с обычного телефона на улице позвонить бесплатно на любой фиксированный номер Beeline по всей Армении. Наша инициатива с бесплатными звонками с таксофонов носит ярко выраженную социальную составляющую и выражает нашу любовь к клиентам. Beeline в своих программах социальной ответственности стремится помогать людям изменить свою жизнь к лучшему, и возможность бесплатных звонков будет актуальна и полезна. Отдельно отмечу, что воспользоваться нашими таксофонами могут не только абоненты Beeline, но и все жители Армении», – сказал гедиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Городские таксофоны эта неотъемлемая часть истории Еревана и Армении, и мы в Beeline, решили не закрывать эту страницу нашей истории, а дать ей вторую жизнь. С этой целью мы отремонтировали наши таксофоны и сейчас предоставляем возможность всем жителям Армении пользоваться ими бесплатно. 20 октября 2016 года Beeline проведет специальную акцию с подарками - жителям столицы в этот день следует обратить внимание на таксофоны Beeline, находящиеся поблизости», - сказал Коммерческий директор Beeline в Армении Айк Карапетян.