13:06 | 27.10.16 | Նորություններ | 11921
Beeline-ը եւ Յունիբանկը վարկավորման նոր պայմաններ են առաջարկում՝ Beeline գրասենյակներում սարքավորումներ ձեռք բերելու համար:
Beeline-ի տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ համագործակցության շրջանակում բաժանորդներին տարաժամկետ վճարման պայմանով 30 000 դրամ եւ ավելի արժողությամբ հեռախոսներ կամ սարքավորումներ ձեռք բերելիս կտրամադրվի առանց կանխավճարի վարկ՝ 0 տոկոս տարեկան տոկոսադրույքով։
Վարկը տրամադրվում է 24 ամիս ժամկետով՝ 30 000 դրամից մինչեւ 1 500 000 դրամի չափով։ Վարկի ամսական միջնորդավճարը կազմում է 0.7 տոկոս։
«Beeline-ը շարունակում է հոգ տանել հաճախորդների հարմարավետության մասին` ձգտելով առաջարկել առավելագույնս ձեռնտու գներ եւ հարմար պայմաններ: Այդ իսկ պատճառով մենք շարունակաբար համագործակցում ենք մեր գործընկերների հետ եւ փորձում անել այնպես, որ մեր բաժանորդները չմտածեեն ոչ կանխավճարի եւ ոչ էլ տոկոսադրույքների մասին: Նույնիսկ ապառիկ գնումը Beeline–ի հետ կարող է լինել պարզ եւ հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Յունիբանկի հետ սպառողական վարկավորումն ոչ միայն հեշտ է եւ արագ, այլ շահավետ։ Այսօր, մենք առաջարկում ենք մեր հաճախորդներին վարկեր առավել գրավիչ պայմաններով եւ ամենակարճ ժամանակահատվածում։ Շնորհիվ այպիսի մոտեցման Յունիբանկը հանդիսանում է POS եւ կանխիկ վարկավորման ոլորտների առաջատարներից մեկը»,- ասել է Յունիբանկի Վարչության նախագահի տեղակալ, վաճառքների եւ մանրածախ բիզնեսի զարգացման տնօրեն Գուրգեն Ղուկասյանը:

13:06 | 27.10.16 | Новости | 11912
Beeline и Юнибанк предоставят новые условия кредитования абонентского оборудования в офисах Beeline.
В рамках партнерства абонентам при покупке телефонов и другого оборудования по цене выше 30 000 драмов, при желании, будет предоставлен кредит без предоплаты и с годовой ставкой в 0%. Кредит выдается сроком до 24 месяца на сумму от 30 000 до 1 500 000 драмов.
Ежемесячная комиссия по кредиту составляет 0,7%. Для информации, кредит на покупку оборудования стоимостью 100 000 драмов на один год в итоге обойдется клиенту в 108 400 драмов.
«Beeline продолжает заботиться о комфорте клиентов, стараясь предложить им максимально выгодные цены и простые и понятные условия. Для этого мы постоянно сотрудничаем с нашими партнерами и стараемся сделать так, чтобы клиент не думал ни о предоплате, ни о годовых процентах. С Beeline даже покупка в кредит может быть простой и удобной», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«С Юнибанком потребительское кредитование не только легко и быстро, но и выгодно. Сегодня мы предлагаем нашим клиентам кредит на максимально привлекательных условиях и  в самые короткие сроки. Благодаря такому подходу, Юнибанк является одним из лидеров по POS и наличным кредитам»,- отметил заместитель председателя Правления Юнибанка, директор развития розничного бизнеса и продаж Гурген Гукасян.