12:18 | 15.12.16 | Նորություններ | 16362
Beeline-ն աջակցել է Երիտասարդության եւ ուսանողների միջազգային կապերի ու փոխանակման հայկական կենտրոնի (ACE) միջոցառումների շարքի անցկացմանը:
Միջոցառումներն իրականացվում են աշխատանքային քննարկումների եւ հարցազրույցների տեսքով: Նպատակն է օգնել Հայաստանի ուսանողներին եւ երիտասարդ մասնագետներին՝ ձեռք բերելու աշխատանքային փորձ եւ մասնագիտական վերապատրաստում միջազգային կազմակերպություններում։
«Մենք իրականացնում ենք բազմաթիվ ծրագրեր, որոնք օգնում են երիտասարդներին փոխել իրենց կյանքը դեպի ավելի լավը եւ հատկապես կարեւորում ենք այնպիսի ծրագրերի աջակցումը եւ իրագործումը, որոնք թվային տեխնոլոգիական լուծումների միջոցով նպաստում են երիտասարդների ապագայի կերտմանը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

12:18 | 15.12.16 | Новости | 16356
Beeline оказал поддержку проведению цикла мероприятий Армянского центра студентов и молодежи по обмену и международным связям (ACE).
Мероприятия проводятся в виде рабочих обсуждений и интервью. Цель – помочь армянским студентам и молодым специалистам приобрести опыт труда и международную переподготовку в международных организациях.
«Мы проводим множество программ, которые помогают молодежи изменить свою жизнь к лучшему. Особенную важность придаем программам, которые способствуют созданию будущего молодежи благодаря цифровым технологическим решениям», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.