11:32 | 28.12.16 | Նորություններ | 23069
Beeline-ը հայտարարում է հետվճարային «Սմարթ» փաթեթների ակցիայի ժամկետների երկարացման մասին մինչեւ 2017թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ։
Համաձայն ակցիայի պայմանների՝ տվյալ ամսվա ընթացքում չօգտագործված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները փոխանցվում են հաջորդ ամիս եւ գումարվում նոր փաթեթի րոպեներին, ՄԲ-ներին եւ SMS-ներին։ Ընդ որում, հաջորդ ամիս փոխանցվող րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների ծավալը չի կարող գերազանցել տվյալ սակագնային փաթեթով նախատեսված 1 ամսվա համար րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների ծավալը։
«Մեր բազմաթիվ հաճախորդների խնդրանքով մենք դարձյալ երկարաձգում ենք չօգտագործված րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների փոխանցման ակցիայի ժամկետները: Ամանորյա տոնակատարությունների եւ Սուրբ Ծննդյան արձակուրդների նախաշեմին մեր նախաձեռնությունը հատկապես պահանջված է, քանի որ հնարավորություն է տալիս բաժանորդներին համոզված լինել, որ իրենց կուտակած պահուստը կարող են օգտագործել  անհրաժեշտության դեպքում եւ կկարողանան օգտվել մեր ծառայություններից առավել հարմար եւ մատչելի պայմաններով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

11:32 | 28.12.16 | News | 23053
Beeline announced that the company extends deadlines for postpaid Smart package promotion until December 31, 2017.
According to the terms of the promotion, minutes, SMSs and MBs that were not used during the month, will be transferred to the next month and added to the minutes, SMSs and MBs of the new package. Moreover, the volume of minutes, SMSs and MBs transferred to the next month cannot surpass the monthly volume of minutes, SMSs and MBs, provided by the given tariff plan.
“By the request of a number of our subscribers, we decided to extend once more the promotion deadlines for transfer of unused minutes, SMSs and MBs. Our initiative is really demanded ahead of the New Year and Christmas holidays, as it gives our subscribers the opportunity to use their accumulations in case of necessity and access our services under more convenient and affordable terms,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin noted.