16:53 | 21.02.17 | Նորություններ | 21496
Beeline եւ «Թել-Սել» ընկերությունները տեղեկացնում են, որ վերականգնվել է Beeline կապի ծառայությունների դիմաց վճարումների ընդունումը Telcell վճարային տերմինալներով` առայժմ գործող պայմաններով:
Մարտի 1-ից Beeline-ի ծառայությունների համար մինչեւ 999 դրամ վճարումները կընդունվեն 35 դրամ միջնորդավճարով, 1000 եւ ավելի դրամ վճարումները՝ առանց միջնորդավճարի:
«Beeline-ի յուրաքանչյուր աշխատակից յուրաքանչյուր օր եւ յուրաքանչյուր ժամ աշխատում է մեր բաժանորդների համար` նպատակ ունենալով մեր կողմից մատուցվող ծառայությունները դարձնել հնարավորինս պարզ եւ հարմար եւ ցուցաբերել անհատական մոտեցում յուրաքանչյուր բաժանորդին։ Այսօր դեռեւս կան հարցեր, որոնք ունեն բարելավման կարիք, սակայն մենք շարունակաբար աշխատում ենք այդ ուղղությամբ եւ կշարունակենք աշխատել այնքան ժամանակ մինչեւ կդառնանք ամենահաճախորդամետ օպերատորը շուկայում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մեր նպատակը անփոփոխ է` վճարումների մատչելիության եւ սպառողների հարմարավետության ապահովումը: Մենք ստանձնեցինք հավելյալ պարտավորություններ՝ հաճախորդների սպասարկման մակարդակի եւ մեր գործընկերների հետ համագործակցության կայունության պահպանման նկատառումով: Էլեկտրոնային վճարումների հայաստանյան շուկայի զարգանցման ներկա փուլում հատկապես անհրաժեշտ է սպառողների վստահության անսասանությունը, ինչին էլ ուղղված է «Թել-Սելի» քաղաքականությունը»,- ասել է Telcell ընկերության գլխավոր տնօրեն Արամ Ազատյանը:
Հիշեցնենք, որ Beeline-ը փետրվարի 15-ին հայտարարել էր Թել-Սել, Իդրամ, Իզի Փեյ ընկերությունների տերմինալների միջոցով վճարումների ընդունման դադարեցման մասին՝ պայմանավորված «անհավասար միջնորդավճարային քաղաքականությամբ»:

16:53 | 21.02.17 | Новости | 21551
Компании Beeline и «ТелСелл» сообщают о возобновлении приема платежей за услуги Beeline через платежные терминалы Telcell – пока на прежних условиях.
С 1 марта комиссия за оплату услуг Beeline в размере до 999 драмов составит 35 драмов. Комиссия за платежи от 1000 и более драмов взиматься не будет.
«Каждый сотрудник Beeline каждый день и каждый час работает для наших абонентов, с целью сделать наши услуги максимально простыми и удобными и проявить индивидуальный подход к каждому клиенту. Сегодня еще есть вопросы, нуждающиеся в усовершенствовании, однако мы постоянно работаем в их направлении и продолжим работать до тех пор, пока не станем самым клиентоориентированным оператором на рынке», - отметил гендиректор Beeline Андрей Пятахин.
«Наша цель неизменна – доступность платежей и обеспечение удобства для клиентов. Мы взяли на себя дополнительные обязательства по обеспечению уровня обслуживания клиентов и стабильности сотрудничества с нашими партнерами. На нынешнем этапе развития армянского рынка электронных платежей особенно важна непоколебимость доверия клиентов, на что и нацелена политика «ТелСелл», - сказал гендиректор компании «ТелСелл» Арам Азатян.
Напомним, что Beeline 15 февраля объявил о временном прекращении приема платежей через платежные терминалы Telcell, Idram и EasyPay, объяснив это неравной «комиссионной политикой» платежных систем.