16:47 | 02.03.17 | Նորություններ | 19105
Ակցիայից օգտվելու համար անհրաժեշտ է ունենալ սմարթֆոն եւ ներբեռնել BeeTV բջջային հավելվածը: Արդյունքում հնարավոր կլինի դիտել 15 ամենադիտվող ալիքները։
Ակցիան հասանելի է Հայաստանի բջջային կապի բոլոր բաժանորդների համար: Ընկերությունում նշել են, որ Beeline բաժանորդների համար զրոյացվելու է նաեւ տվյալ հավելվածից օգտվելու ժամանակ ծախսված ինտերնետի տարիֆիկացումը, իսկ այլ օպերատորների բաժանորդներն ինտերնետի համար կվճարեն ըստ իրենց սակագնային փաթեթի:
«Beeline-ը հեռուստաալիքների ցանկը կազմել է այնպես, որպեսզի գոհացնի անգամ ամենապահանջկոտ բաժանորդին: Յուրաքանչյուր հաճախորդ, որն ունի սմարթֆոն կարող է ներբեռնել մեր BeeTV բջջային հավելվածը եւ վայելել 15 ամենադիտվող ալիքներից որեւէ մեկը: Իսկ Beeline բաժանորդների համար գարնանային տոներին ընդառաջ մենք պատրաստել ենք եւս մեկ անակնկալ՝ զրոյացնելու ենք տվյալ հավելվածից օգտվելու ժամանակ ծախսված ինտերնետի տարիֆիկացումը: Ցանկանում ենք բոլորին հաճելի դիտում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։

16:47 | 02.03.17 | Новости | 19067
Чтобы воспользоваться акцией, необходимо установить на смартфоне мобильное приложение BeeTV, при помощи которого можно смотреть 15 самых популярных каналов.
Акция доступна для всех абонентов мобильной связи в Армении. В компании отметили, что для абонентов Beeline будет обнуляться тарификация за интернет при использовании приложения, а абоненты других операторов будут оплачивать интернет в соответствии со своими тарифными планами.
«Список телеканалов в Beeline составили таким образом, чтобы удовлетворить даже самых требовательных абонентов. Каждый абонент, имеющий смартфон, может загрузить приложение BeeTV и наслаждаться любым из 15 самых популярных каналов. А для абонентов Beeline в преддверии весенних праздников мы подготовили еще один сюрприз – будет обнуляться тарификация использованного посредством данного приложения интернета. Всем желаем приятного просмотра», - отметил коммерческий директор Beeline в Армении.