16:45 | 03.03.17 | Նորություններ | 18154
Beeline-ը պարգեւատրվել է «Ոսկե Մրցանակ»-ով միջազգային ստանդարտների ներդրման բնագավառում ծավալած աշխատաքների համար:
Արդյունքների ամփոփումն ու մրցանակների հանձնման պաշտոնական արարողությունը տեղի է ունեցել այսօր՝ «Ստանդարտների ազգային ինստիտուտ»-ի եւ «Համազգային վստահություն» խորհրդի կողմից կազմակերպված մրցույթի շրջանակում:
«Ցանկանում եմ իմ խորին շնորհակալությունը հայտնել մրցույթի կազմակերպիչներին Beeline-ին բարձր գնահատական տալու համար: Կրկնակի հաճելի է, երբ ընկերության աշխատանքն ուշադրության է արժանանում միջազգային հանրության կողմից: Մենք շատ հպարտ ենք եւ պարտավորված ենք մեզ զգում աշխատել էլ ավելի ուշադիր եւ պատասխանատու՝ հաճախորդների, գործընկերների եւ պետական մարմինների հետ: Չկա կատարելության սահման, եւ այս մրցանակը հերթական խթանը կհանդիսանա մեր ընկերության զարգացման եւ նոր բարձրունքների հասնելու գործում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

Beeline has been awarded Gold Prize for the company’s efforts in introduction of international standards in Armenia.
The official award ceremony, which also concluded the results, was held today in the frames of the contest organized by the National Institute of Standards and National Confidence Council.
“I’d like to express my deepest gratitude to the organizers of the contest for this high evaluation of Beeline. It’s twice as great to receive attention from the international community. We are very proud and we feel obliged to work with even more care and responsibility with customers, partners and state agencies. The sky is the limit, and this award will be another stimulus for our country to advance and achieve new heights,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.