17:11 | 05.06.17 | Նորություններ | 20514
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է իր բաժանորդներին, որ մինչեւ 2017թ. օգոստոսի 31-ն ԱՄՆ-ում սահմանված են ռոումինգ ծառայությունների հետեւյալ սակագները՝
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն իր գործունեության առաջին իսկ օրվանից ջանք չի խնայում իր ճանապարհորդող բաժանորդների համար միջազգային ռոումինգի ծառայություններն առավել մատչելի դարձնելու համար: Ուստի՝ ռոումինգի սակագների լավագույն լուծումներն ու առաջարկները միշտ լինելու են ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գործունեության կարեւորագույն ուղղություններից մեկը եւ շարունակական բնույթ են կրելու»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:11 | 05.06.17 | Новости | 20524
ВиваСелл-МТС сообщает своим абонентам, что до 31 августа 2017 года в США установлены следующие тарифы на роуминг.
«С первых дней своей деятельности ВиваСелл-МТС не жалеет усилий для того, чтобы сделать услуги международного роумнига максимально выгодными для своих путешествующих абонентов. В связи с этим наилучшие решения и предложения по тарифам роумнига всегда будут одним из наиболее важных направлений деятельности ВиваСелл-МТС и будут носить продолжительный характер», - отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.