17:46 | 15.06.17 | Նորություններ | 22449
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը հանդիպել է Հայաստանի ազգային ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի ստեղծագործական խմբի հետ՝ ամփոփելու 2016-2017թթ. համերգաշրջանի գործունեությունը:
2016-2017 թթ. նվագախմբի համերգաշարը եղել է խիտ: Առավել առանձնահատուկ  է եղել սեպտեմբերին կազմակերպված՝ Արցախի Ակախության 25-ամյակին նվիրված համերգը: Համերգաշրջանը հետաքրքիր է եղել նաեւ նորարարությամբ. «Շելկունչիկ»-ի նոր՝ 3D ձեւաչափի ներկայացմամբ:
«Ձեր քրտնաջան աշխատանքի արդյունքն ակնհայտ է. ունեք կատարողական բարձր արվեստ եւ ոչ թե պարզապես ստեղծագործում եք, այլ ձեւավորում եք ճաշակ եւ կրթում սերունդներ: Ուրախ եմ տարիների մեր համագործակցության եւ այդ գործընթացին որոշակիորեն մասնակցություն ունենալու համար: Շարունակեք նույն ոգով ու եռանդով»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:46 | 15.06.17 | Новости | 22438
Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян встретился с творческой группой Национального филармонического оркестра Армении, подводя итоги концертного сезона 2016-2017гг.
В 2016-2017гг. концертный тур оркестра был насыщенным. Наиболее особенным был организованный в сентябре концерт, приуроченный к 25-летию независимости Арцаха. Сезон был интересен также новшествами – представлением «Щелкунчика» в 3D формате.
«Результат вашего кропотливого труда очевиден: вы обладаете высоким искусством исполнения и не просто творите, а формируете вкус и образовываете поколения. Рад за наше многолетнее сотрудничество и за участие в определенной степени в этом процессе. Продолжайте в том же духе и с тем же усердием»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.