16:55 | 11.07.17 | Նորություններ | 15913
«Ռոստելեկոմ»-ի աջակցությամբ օգոստոսի 12-13-ը Ծաղկաձորում կանցկացվի EPIC Օpen Air Rock Fest 2017 նախագիծը:
Ընկերությունն աջակցում է նախագծի իրականացմանը եւ կազմակերպչական աշխատանքներին: Փառատոնում կներկայանա նաեւ առանձին տաղավարով։
«Սա հրաշալի տոն է ոչ միայն ռոքասերների այլ նաեւ բոլոր երաժշտասերների, ինչպես նաեւ իրենց երաժշտական էմոցիաները բացահայտել ցանկացողների համար: Փառատոնի նպատակն է միավորել հազարավոր երաժշտասեր մարդկանց, ստեղծել այնպիսի միջավայր, որտեղ մարդկային հույզերի, էներգետիկայի բախումը կվերածվի իսկական հրավառության: Մասնակիցներին հնարավորություն կընձեռվի վայելել հայտնի ռոք խմբերի կենդանի կատարումները»,- այսօր լրագրողների հետ հանդիպմանը նշել են փառատոնի հիմնադիրները։
Միջոցառմանը հանդես կգան ինչպես Հայաստանից, այնպես էլ Վրաստանից, Եվրոպայից եւ այլ երկրներից հրավիրված երաժիշտներ:

16:55 | 11.07.17 | News | 16136
EPIC Օpen Air Rock Fest 2017 project will be held on August 12-13 in Tsaghkadzor with the support from Rostelecom.
The company provides assistance in organization and implementation of the project in Armenia. Rostelecom will have a special tent as well.
“It’s a wonderful holiday not only for rock fans, but for all music lovers and those who want to express themselves through music. The fest is aimed at uniting thousands of music lovers and creating an environment where the collusion of people’s emotions and energy will make a fire show. The visitors will be able to see famous rock bands playing,” the fest founders told the press today.
EPIC Օpen Air Rock Fest Armenia 2017 will see performance of musicians from Armenia itself, as well as Georgia and a number of European and other countries.