15:13 | 24.07.17 | Նորություններ | 39368
Այսուհետ Ucom-ի U! կանխավճարային սակագնային պլանների բաժանորդներն անսահմանափակ կզանգեն Ռւսաստանի «ՄեգաՖոն» ցանց:
«Մասնավորապես, U!1000 սակագնային պլանի բաժանորդները կկարողանան Ucom ցանցի ներսում խոսելու համար նախատեսված անսահմանափակ րոպեներն օգտագործել նաեւ Ռուսաստանի ՄեգաՖոն ցանցում գտնվող իրենց մտերիմներին զանգելու համար: Իսկ U!1500, U!2000, U!3000 սակագնային պլանների բաժանորդներն անսահմանափակ կզանգեն նշյալ ուղղությամբ իրենց սակագնային պլանում ներառված րոպեներն սպառելուց հետո»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Մեր ընկերությունն աշխատում է հանդես գալ նորարարական լուծումներով եւ ինչ-որ չափով նաեւ գերազանցել բաժանորդների սպասումները»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Ներառումների վավերականության ժամկետի ավարտից հետո բաժանորդները կշարունակեն զանգել ՄեգաՖոնի համարներին 15 դրամ/րոպե սակագնով, եթե մինչ այդ ներառումներն ավտոմատ չեն ակտիվացել հաշվին բավարար գումար չլինելու պատճառով:

15:13 | 24.07.17 | Новости | 39294
Отныне абоненты предоплатных тарифных планов U! от Ucom будут бесплатно звонить в российскую сеть МегаФон.
В частности абоненты тарифного плана U!1000 смогут использовать включенные в тарифный план безлимитные минуты для звонков в сети Ucom также для звонков своим близким в сети МегаФон Россия. А абоненты тарифных планов U!1500, U!2000, U!3000 будут безлимитно звонить по указанному направлению по исчерпании минут, включенных в их тарифный план.
“Наша компания работает с целью предоставления инновативных решений, а также для того, чтобы в какой-то мере превзойти ожидания наших абонентов”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Напомним, что по исчерпании срока действия ежемесячных вложений абоненты продолжат звонить на номера МегаФон по тарифу в 15 драмов/мин, в случае, если до этого включения автоматически не реактивируются из-за наличия недостаточных средств на счету.