16:08 | 07.08.17 | Նորություններ | 35289
Beeline-ի աջակցությամբ կայացած «Հուսո առագաստ-2017» հեղինակային երգի միջազգային փառատոնի ընթացքում տեղի են ունեցել տասնյակից ավելի երգերի պրեմիերաներ:
«Սիվիլ Արտ» ՀԿ-ի «Հուսո առագաստ» փառատոնն այս տարի անցկացվել է հուլիսի 14-16-ը Սեւանի «Վիշապ» լողափում:
«Շատ հաճելի է տեսնել եւ մասնակից լինել երիտասարդների զարգացմանն ու մասնագիտական կայացմանը: Արվեստն այն ոլորտներից է, որը մեր բոլորի կյանքը դարձնում է ավելի լավը, եւ Beeline-ը հպարտ է իր աջակցությունը տրամադրել նման հրաշալի նախաձեռնությանը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Փառատոնի եզրափակիչ փուլի համերգին ներկա է եղել 150-ից ավելի հանդիսատես, այդ թվում՝ Գյումրիի եւ Վանաձորի մանկատների սաներ։

16:08 | 07.08.17 | Новости | 35280
На международном фестивале авторской песни «Парус надежды-2017», проведенном при поддержке Beeline, состоялась премьера более десяти песен.
Фестиваль «Парус надежды», организованный  общественной организацией «Сивил Арт», в этом году состоялся 14-16 июля на севанском пляже «Вишап».
«Очень приятно наблюдать и участвовать в развитии и профессиональном становлении молодых людей. Искусство – это та сфера, которая делает нашу жизнь лучше, и компания Beeline гордится тем, что оказывает свою поддержку столь замечательной инициативе»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
На финальном концерте фестиваля присутствовало более 150 зрителей, в том числе воспитанники детских домов Гюмри и Ванадзора.