15:39 | 14.08.17 | Նորություններ | 31681
Գրասենյակը կգործի օդանավակայանի ժամանման սրահում՝ այն հատվածում, որտեղ ժամանող ուղեւորները ստանում են իրենց ուղեբեռը: Գրասենյակը կգործի շուրջօրյա եւ առանց ընդմիջումների. այնտեղ հնարավոր կլինի ձեռք բերել հեռախոսահամար եւ լիցքավորել գործող համարի հաշիվը:
«Յուրաքանչյուր գրասենյակի բացումը մեզ ավելի ու ավելի է մոտեցնում մեր բաժանորդներին: Իսկ այս գրասենյակի նպատակն է, որ մեր սպասարկումը, պարզ եւ հարմար ծառայությունները հասանելի լինեն մարդկանց Հայաստան մուտք գործելու առաջին իսկ րոպեներից: Մեր ցանկությունն է, որպեսզի մեր բաժանորդները եւ մեր երկիր այցելող հյուրերը մշտապես կարողանան կապի մեջ մնալ իրենց դիմավորողների եւ, իհարկե, հարազատների հետ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:39 | 14.08.17 | Новости | 31711
С 15 августа в ереванском аэропорту «Звартноц» будет действовать офис продаж и обслуживания Beeline.
Офис будет действовать в зале прибытия, там, где прибывающие пассажиры получают свой багаж. Офис будет действовать круглосуточно и без перерывов: в нем можно будет приобрести номер или пополнить баланс действующего номера.
«Открытие каждого офиса все больше приближает нас к абонентам. А целью данного офиса является то, чтобы наше обслуживание, простые и удобные услуги были доступны людям с первых же минут прибытия в Армению. Мы хотим, чтобы наши абоненты и гости нашей страны могли всегда оставаться на связи с теми, кто их встречает, и, конечно же, со своими родными»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.